Horoskopas 2016

Horoskopas 2016 - Avinas

4.625 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (20 balsai (-ų))

Horoskopas 2016 - Avinas

Horoskopas 2016 metais žada Avino ženklo atstovui naujos energijos pliūpsnį ir gyvenimo ritmo pasikeitimą. Vienose gyvenimo srityse neišvengsite pokyčių, o kitose tiesiog viską pradėsite nuo nulio. Kuo didesnis bus Jūsų noras ir užsispyrimas, tuo daugiau kliūčių iškils. Raudonosios Ugninės Beždžionės metais nekantrumas – didžiausias Jūsų priešas.

Jau nuo metų pradžios turite nusistatyti aiškius, apčiuopiamus tikslus, kad nukreipti savo energiją tinkama linkme. Jeigu to nepadarysite, jėgas iššvaistysite nesvarbiems dalykams, nieko gero nenuveikdami.

2016-ųjų pavasarį keisis Jūsų požiūris į gyvenimą, formuosis naujos vertybės. Tai kas seniau buvo labai svarbu, nukeliaus į antrą planą. Šiuo laikotarpiu jausite emocinę įtampą, būsite linkę dramatizuoti įvykius. Vertėtų būti atidesniems. Kiekvieną svarbų priimamą sprendimą apgalvoti ir pasverti.

Vasaros pradžioje atrodys, kad reikalai slysta iš rankų, juos labiau įtakos išoriniai veiksniai. Nedarykite skubotų sprendimų, tiesiog stebėkite situaciją, įsiklausykite į aplinkinių patarimus.

Ruduo – didelių permainų metas. Tapsite labiau emocionalūs ir jautrūs aplinkai. Į paviršių iškils susikaupusios nuoskaudos. Santykiuose ieškosite trūkumų ir jų rasite. Kils klausimas, bandyti juos taisyti ar tiesiog nutraukti? Į šį klausimą galite atsakyti tik Jūs patys.

2016 metų pabaiga ramesnė, reikalai klostysis tiesiog savaime. Turite suprasti, kad neverta laikytis įsikabinus į praeitį, tai niekur neveda. Geriau išnaudokite šį laiką ateities kūrimui. Tuo labiau, kad dabar galite sukurti puikų pagrindą 2017 metų sėkmei.

Horoskopas 2016 metams nerekomenduoja Avinui impulsyviai keisti darbo arba veiklos. Tai kas vilioja, atrodo patikima, tvirta ir įdomu, gali netikėtai sugriūti. O Jūs tuomet atsidursite nepavydėtinoje situacijoje.

Horoskopas 2016 - Jautis >>

loading...