Horoskopas 2016 - Jautis

4.5344827586207 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (29 balsai (-ų))

Horoskopas 2016 - Jautis

2016 Jaučiui labai permainingi metai, kupini gyvenimo šurmulio ir naujų, įdomių pažinčių. Beždžionės metais bus ir kilimų ir nuopuolių, tačiau dėl pastarųjų per daug nesikrimsite. Gyvenimo tempas bus toks spartus, kad neigiamoms emocijoms tiesiog nebus laiko.

Jau nuo 2016 metų pradžios vertėtų stiprinti savo pozicijas tose srityse, kuriose esate nemažai pasiekę ir tik vėliau imtis naujų planų įgyvendinimo.

Nuo balandžio iki birželio būkite atidūs įsigydami stambų pirkinį. Taip pat šiuo laikotarpiu nerizikuokite pinigais. Neapgalvotas sprendimas gali atnešti nenumatytų nuostolių.

Vasara bus gana palanki, seksis beveik viskas ko imsitės. Be to netrūks poilsio ir linksmybių. O vasaros pabaigoje sustiprės kūrybinės galios, tad jeigu Jūsų darbas neatsiejamas nuo kūrybos, išnaudokite šį laiką tinkamai.

Ruduo pareikalaus susikaupimo ir rimtesnio požiūrio į darbą. Galbūt įgysite daugiau pareigų arba padidės Jūsų atsakomybė. Rudens pabaigoje apims liūdnos nuotaikos, melancholija, nepasitikėjimas savo jėgomis. Tačiau tai tęsis neilgai. Jau gruodį kibsite į darbus su nauja jėga ir metus užbaigsite tikrai turėdami ką atšvęsti.

Horoskopas 2016 - Dvyniai >>