Horoskopas 2016 - Vėžys

Horoskopas 2016 - Vėžys

4.42 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (25 balsai (-ų))

2016 metų horoskopas - Vėžys

2016 metų horoskopas Vėžiui žada ne vieną staigmeną. Tai pokyčių metai, ypatingai birželio mėnesį gimusiems Vėžiams. Nors smulkių nemalonumų neišvengsite, tačiau Jums tikrai seksis. Turėsite galimybių tobulėti įvairiose veiklos srityse. Būtinai tai išnaudokite. Būkite drąsūs, nebijokite eksperimentuoti ir nedvejodami ženkite pirmyn. Ši taisyklė galioja visus 2016 metus.

Jau metų pradžioje galite sutikti žmonių, kurie turės nemažos įtakos Jūsų sėkmei Beždžionės metais. Tai gali būti seni pažįstami ar naujos pažintys. Tai, ką jie įneš į Jūsų gyvenimą gali būti įdomu ir naudinga. Tiesa pirmaisiais metų mėnesiais galimi konfliktai su vadovybe, kas kels šiokį tokį susirūpinimą.

2016-tų metų pavasarį gali kilti nesutarimų su aplinkiniais. Nevertėtų tikėti viskuo ką žmonės Jums sako, geriau pasikliauti savo nuojauta. Šiuo laikotarpiu gali tekti taisyti seniau padarytas klaidas, tačiau tai nekels didelių nepatogumų. Ką bedarytumėte, jausite didelį palaikymą iš Jums artimų žmonių. Dalis Vėžių 2016-ųjų pavasarį pakeis gyvenamąją vietą.

Vieną 2016-tų metų vasaros mėnesį turėtumėte išnaudoti visaverčiam poilsiui, geriausia prie jūros. Taip sustiprinsite sveikatą. O jeigu pasiimti atostogų nepavyks, bent jau venkite pernelyg didelių darbo krūvių ir persivalgymo. Šiuo laikotarpiu vieniši Vėžiai gali sutikti savo gyvenimo meilę.

Rudens mėnesiais pajusite kūrybinį įkvėpimą, be to tapsite nepataisomais romantikais. Norėsite iš pagrindų keisti savo įvaizdį ar aplinką, pakeliauti, pamatyti tolimus kraštus. Kažką įgyvendinsite, kažko, galbūt, ne. Tai suteiks begalę teigiamų emocijų, tad jausitės pakylėti.

Metų pabaigoje teks sugrįžti į realybę, kurioje lauks begalės darbų ir rimtų sprendimų priėmimas. Susikaupimas šiuo laikotarpiu tiesiog būtinas.

Horoskopas 2016 - Liūtas >>

loading...