Horoskopas 2016 - Liūtas

Horoskopas 2016 - Liūtas

4.4827586206897 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (29 balsai (-ų))

Horoskopas 2016 - Liūtas

Nors Raudonosios Ugninės Beždžionės metai Liūto ženklo atstovui bus gana ramūs, pokyčių juose netrūks. Tikėtina, kad 2016 metais keisite kryptį, pasuksite kitu keliu nei ėjote iki šiol. Be to Jūsų gyvenime atsiras naujų draugų ir naujų idėjų.

Metų pradžioje teks užbaigti dar 2015 metais pradėtus darbus ir įvykdyti duotus pažadus. Pirmaisiais metų mėnesiais galimi nesusipratimai su kolegomis ar verslo partneriais, netgi smulkios apgavystės, todėl būkite atidesni tvarkydami finansinius reikalus ir visada galvokite ką sakote.

2016-tų metų pavasaris palankus ateities perspektyvų numatymui, kvalifikacijos kėlimui ir kelionėms į užsienį. Šiuo laikotarpiu gali suaktyvėti konkurentai, šalia Jūsų atsirasti pavyduolių. Tad būkite atidūs.

Vasarą prasidės įtempto, bet efektyvaus darbo laikotarpis. Apsišarvuokite kantrybe, pamirškite meilės nuotykius ir išnaudokite šį laiką tikslingai. Tačiau ilsėtis visgi nepamirškite. Liepos mėnesį pasiimkite savaitę ar dvi atostogų ir išvykite su artimais žmonėmis prie jūros. Grįšite pailsėjęs ir su naujomis jėgomis kibsite į darbus.

Rudenį skinsite pirmuosius savo sunkaus darbo vaisius. Pajamos gali gerokai išaugti, tačiau stambių pirkinių šiuo laikotarpiu geriau neplanuoti. Dabar galite pradėti naują ambicingą projektą, kuris tęsis ir 2017 metais. Greičiausiai teks praleisti nemažai laiko kelyje. Daugelis Liūtų susirūpins savo įvaizdžio tobulinimu ar net naujo įvaizdžio kūrimu.

Metų pabaiga bus aktyvi, net įdomi. Galite sulaukti malonių staigmenų. Visgi neatsipalaiduokite. Tikėtinos klaidos, dėl kurių vėliau gailėsitės.

Horoskopas 2016 - Mergelė >>

loading...