Horoskopas 2016 - Mergelė

Horoskopas 2016 - Mergelė

4.2894736842105 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (19 balsai (-ų))

Horoskopas 2016 - Mergelė

Mergelės ženklo atstovų laukia geri metai. Už įdėtas pastangas Raudonosios Ugninės Beždžionės metais bus atlyginta su kaupu, reikės tik netinginiauti. Beje 2016-tais  metais Jums tiesiog būtina tobulėti. Gali būti, kad atrasite savyje naujų talentų, kurie pasuks Jūsų gyvenimą nauja linkme.

Horoskopas 2016 metams žada pelningą partnerystę. Plėsis Jūsų draugų ir pažįstamų ratas. Tikėtina, kad tarp jų atrasite bendraminčių, kuriuos sužavėsite savo idėjomis ir siekiais.

Atsargiau elkitės su pinigais. Bezdžionės metais būsite labiau linkę išlaidauti nei paprastai, tad, kai kuriais momentais, Jūsų piniginė gali pavojingai ištuštėti. Geriau neplanuokite stambių pirkinių.

Metų pradžioje jausitės neužtikrintai, kažkuo abejosite, galite padaryti klaidų priimdami svarbius sprendimus. Todėl nieko nedarykite skubotai, skirkite laiko visaverčiam poilsiui. Juk pailsėjusioje galvoje ir mintys geresnės.

Pavasarį galite blaškytis rinkdamiesi prioritetus, nusistatydami metų tikslus. Turite rimtai pagalvoti ir nuspręsti kas Jums svarbiausia, arba kas duos daugiau naudos ir tvirtai laikytis savo sprendimo. Jeigu bandysite aprėpti viską iš karto, gerų rezultatų nesulauksite.

Vasara bus palanki naujoms pažintims ir meilei. Tačiau ir darbo krūvis gerokai išaugs. Gali kilti su darbine veikla susijusių nemalonumų, nedidelių problemų. Šiuo laikotarpiu į Jūsų gyvenimą gali įsiveržti netikėti pokyčiai. Greičiausiai jausite vidinį nerimą, bet tai normalu. Pasitikite juos su šypsena, nesilaikykite įsikibę praeities.

Rudenį profesinėje veikloje energingai judėsite pirmyn. Pasipriešinimo bus, tačiau nesunkiai įveiksite visas iškylančias kliūtis. Nepervarkite ir skirkite daugiau dėmesio sveikatai. Asmeniniuose santykiuose galite jausti įtampą.

Metams baigiantis dauguma problemų išsispręs savaime, galėsite atsipalaiduoiti ir pasinerti į šventinius malonumus.

Horoskopas 2016 - Svarstyklės >>

loading...