Horoskopas 2016 - Skorpionas

Horoskopas 2016 - Skorpionas

3.825 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (20 balsai (-ų))

Horoskopas 2016 - Skorpionas

Raudonosios ugninės beždžionės metai Skorpionui bus neramūs ir permainingi. Nors sėkmė nenusisuks, dažnai jausite įtampą. Iškils aibė problemų susijusių su kitų žmonių darbu. Atrodys, kad aplinkiniai Jums specialiai kaišioja pagalius į ratus.

Beždžionės metai bus geresni kūrybinių profesijų atstovams, Juos dažnai aplankys įkvėpimas. O štai Skorpionai-verslininkai turėtų atsisakyti itin rizikingų sprendimų ar finansinių operacijų.

Jau nuo 2016 metų pradžios gyvenimo tempas išaugs. Turėsite daug svarbių susitikimų ir skubių reikalų. Be to ieškosite naujų būdų savo tikslams pasiekti. Daliai Skorpionų gali kilti klausimas, sugriauti tai, kas jau padaryta ir pradėti iš naujo, ar bandyti ištaisyti praeityje padarytas klaidas? Į šį klausimą galite atsakyti tik Jūs patys, tačiau sprendimas neturi būti skubotas. Skirkite laiko situacijai išanalizuoti ir pasverkite visus pliusus ir minusus.

Pavasarį truputėlį atsipūsite nuo pašėlusio gyvenimo tempo. Jeigu metų pradžia išsekino, turėtumėte rasti laiko trumpoms atostogoms, kurių metu atitrūksite nuo problemų ir pailsėsite nuo metų pradžioje patirto streso. Šis poilsis reikalingas, kad į darbus galėtumėte kibti su naujomis jėgomis.

2016 metų vasara žada nemažas permainas profesinėje veikloje. Galbūt keisis Jūsų pareigos, padidės atsakomybė arba net keisite darbovietę. Šiuo metu nepalikite savieigai nei vieno svarbaus projekto ar darbo, viską stebėkite ir kontroliuokite.

Ruduo prasidės pakilia nuotaika, labiau pasitikėsite savo jėgomis, daugiau bendrausite, flirtuosite. Tai puikus laikas naujai veiklai, naujoms pažintims. Šiuo metu į Jūsų gyvenimą įsilieję žmonės gali tapti gerais draugais. Deja spalio pabaigoje nuotaikos keisis. Dažniau jausitės vieniši, nesuprasti, nebūsite patenkinti savo asmeniniu gyvenimu.

Šiuo laikotarpiu daliai Skorpionų gali kilti noras nutraukti senus santikius ir pradėti naujus. Nors galvosite, kad netikėtai Jūsų gyvenime pasirodęs žmogus tik smagus nuotykis, ar trumpalaikė aistra, šie santykiai gali tęstis.

Paskutinėmis metų dienomis pajusite nostalgiją praeičiai. Tačiau dairytis atgalios neverta.

Horoskopas 2016 - Šaulys >>