Horoskopas 2015 - Šaulys

Horoskopas 2016 - Šaulys

4.1296296296296 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (27 balsai (-ų))

Horoskopas 2016 - Šaulys

Raudonosios ugninės beždžionės metai Šauliui gana aktyvūs ir darbingi. Visur norėsite pirmauti, būti geriausiais ir Jums seksis, tik neužmokite ant laurų. Turėsite visas galimybes pasiekti užsibrėžtus tikslus, tačiau lengva nebus. Atkaklumas ir kantrybė – tai savybės, kurių prireiks nelengvame kelyje į sėkmę beždžionės metais. Finansiniu požiūriu metai geri, tačiai nepatariama labai išlaidauti ar keisti gyvenamąjį būstą.

Sausį ir vasarį susilaikykite nuo investicijų, nes šiuo laikotarpiu tai pernelyg rizikinga. Vertėtų skirti daugiau dėmesio visiems svarbiems reikalams ir dirbti neskubant, nes galite padaryti lemtingų klaidų. O juk pirmieji metų mėnesiai – tai startas į visų metų sėkmę.

Pavasarį galite sulaukti blogos žinios. Neverta ginčytis su aplinkiniais, kad ir kokie teisūs jaustumėtės. Nors pradžioje ir pasijusite laimėtojais, vėliau suprasite, kad praradote daug, sugadinote svarbius santykius.

2016 metų pavasarį ir vasarą asmeniniame gyvenime kunkuliuos aistros. Vienišiai pasiners į meilės nuotykius. Romanai bus aistringi, tačiau trumpi. Tik antroje metų pusėje galite sutikti žmogų, su kuriuo skirtis nebenorėsite.

Vasarą Šaulių laukia permainos. Galbūt sugalvosite keisti darbą, arba nuspręsite nutraukti santykius su partneriu, nes paaiškės, kad vienas kitam nieko nebejaučiate. Antroji vasaros pusė labai permaininga. Bus kilimų ir nuosmūkių, tačiau šiuo laikotarpiu likimas padovanos puikių galimybių, kurių svarbu nepraleisti.

Rudens pradžioje apie save primins senos problemos ir dabar negalėsite jų „nukišti“ į tamsiausią kambario kampą, turėsite spręsti čia ir dabar. Bet didžiausią Jūsų laiko dalį 2016-tų metų rudenį užims meilės reikalai. Tikėtina, kad šiuo metu prasidėję santykiai taps ilgalaikiais.

Rudens pabaiga bus laisvesnė nuo darbų, galėsite užsiimti malonia veikla. Na o paskutinį metų mėnesį ryžtingai imkitės iniciatyvos visose svarbiausiose gyvenimo srityse. Tada metus užbaigsite nugalėtojais ir gausite teisingą atlygį už visų metų pastangas.

Horoskopas 2016 - Ožiaragis >>

loading...