Horoskopas 2016 - Ožiaragis

Horoskopas 2016 - Ožiaragis

4.0769230769231 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (13 balsai (-ų))

Horoskopas 2016 - Ožiaragis

Raudonosios Ugninės Beždžionės metais Ožiaragio gyvenime vyks nemažai permainų. Norite, kad metai būtų sėkmingi? Turite pažaboti savo išdidumą ir norą turėti viską čia ir dabar. Aplinkinių nuomonės teks paisyti. Priešingu atveju sulauksite pasipriešinimo, kuris neleis pasiekti puikių rezultatų.

Jau nuo 2016 metų pradžios suprasite, kas Jums svarbiausia, kur link turite judėti, kokių tikslų siekti Bezdžionės metais. Žiemos mėnesiais būkite atidūs detalėms, ypatingai pasirašydami svarbius dokumentus, sutartis.

Pavasarį labiau rūpės meilės reikalai. Ypatingai romantiškai nusiteikę būsite kovo mėnesį. Šiuo laikotarpiu gali užsimegzti artimi santykiai su priešingos lyties asmeniu. Net jeigu esate susituokę, aistros pinklių išvengti greičiausiai nepavyks.

Gegužę vėl grįšite prie darbų. Tai laikas kada galite pasistūmėti į priekį versle ar profesinėje veikloje. Šis mėnuo taip pat labai tinkamas naujos veiklos startui, kvalifikacijos kėlimui.

2016 metų vasaros pradžioje galite sulaukti permainų tiek profesinėje veikloje tiek ir asmeniniame gyvenime. Šiuo laikotarpiu būsite įtrauktas į įvykių sūkurį, o atsitraukimo galimybės nebus. Nereikėtų pasiduoti provokacijoms ir pagundai, būkite pakankamai atidūs ir atsargūs. Svarbiausia neišklysti iš kelio, vedančio Jus į sėkmę. Vasarą vertėtų pasirūpinti savimi. Sveikata svarbiausia, tačiau nepamirškite ir išvaizdos.

Ruduo prasidės šiek tiek melancholiškomis nuotaikomis. Gali sugrįžti seni jausmai, prisiminimai ar senos nuoskaudos. Tačiau tai netruks ilgai. Šiuo laikotarpiu atsivers nemažai galimybių, susijusių su karjera ar verslu. Atidžiau tvarkykite šeimos biudžetą, jis gali pavojingai ištuštėti.

Gruodį turėtumėte apžvelgti visų metų darbus, įvertinti pasiektus rezultatus. Paskutinėmis 2016 metų dienomis būsite kupini naujų, puikių idėjų. Viena jų gali tapti startu į kitų metų sėkmę.

Horoskopas 2016 - Vandenis >>

loading...