Horoskopas 2016 - Vandenis

Horoskopas 2016 - Vandenis

4.3157894736842 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (19 balsai (-ų))

Horoskopas 2016 - Vandenis

Raudonosios Ugninės Beždžionės metai Vandeniui gana geri, tačiau šio ženklo atovų laukia nemažos permainos. Pirmoji metų pusė bus nerami, tačiau rudenį galėsite atsipalaiduoti ir pasidžiaugti sėkme.

Jau pirmieji 2016 metų mėnesiai pakoreguos Jūsų planus visiems metams. Šiuo laikotarpiu suprasite ko norite, kas Jums svarbiausia ir kaip tai galite pasiekti. Vasarį ir kovą galite susidurti su, kaip Jums atrodys, didelėmis problemomis, tačiau neverta nusiminti. Pasistenkite iš kiekvienos nepalankiai susiklosčiusios situacijos išpešti kuo daugiau naudos.

Balandį ir gegužės pradžioje gyvenimas tekės įprasta vaga, darbuose skubos nebus, tad galėsite skirti daugiau laiko maloniai veiklai. Tačiau gegužės pabaigoje situacija keisis. Gali įvykti kažkas tokio, kas pakeis Jūsų planus. Tapsite aktyvesni, energingesni ir reiklesni aplinkiniams. Šiuo laikotarpiu galite netikėtai sugalvoti keisti darbą ar nutraukti pabodusius santykius.

2016 metų vasaros mėnesiais pajusite kūrybinį įkvėpimą, tad jeigu Jūsų darbas neatsiejamas nuo kūrybos, išnaudokite tai. Dirbdami skirkite daugiau dėmesio detalėms ir pasistenkite visus pradėtus darbus davesti iki galo. Beje vasarą gali kilti puiki idėja, kaip savo pomėgį paversti pajamų šaltiniu. Poilsiui labiausiai tiks liepos mienuo.

Ruduo bus gana ramus, o paskutinius metų mėnesius turėsite puikių galimybių įgyvendinti savo planus ar net svajones. Tai nepaprastas laikas, kai Jums seksis ir dauguma sumanymų įgyvendinsite gana lengvai.

Horoskopas 2016 - Žuvys >>

loading...