Horoskopas 2016 - Žuvys

Horoskopas 2016 - Žuvys

3.625 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (12 balsai (-ų))

Horoskopas 2016 - Žuvys

Raudonosios Ugninės bezdžionės metais žvaigždės Žuvų ženklo atstovui žada permainas, likimo dovanas, netikėtumus ir pagundas. 2016 metais turėsite daug planų, idėjų, naujų pažinčių, kurios praskaidris Jūsų gyvenimą ir paskatins dvasiškai tobulėti.

Bezdžionės metai labai tinkami pradėti naujai veiklai, nuosavam verslui, arba gerokai sustiprinti savo gebėjimus srityje, kurioje jau esate įsitvirtinę.

Metų pradžioje turėtumėte stiprinti savo pozicijas darbe ir nekartoti senų klaidų. Turėsite ne vieną naują galimybę ir Jums bus sunku pasirinkti, kas šiuo metu svarbiausia, geriausia. Svarbu nepasimesti, neskubėti ir mąstyti racionaliai. Iki 2016 metų balandžio mėnesio pasistenkite išspręsti piniginius reikalus.

Pavasaris – naujų pažinčių metas, kada svajingai nusiteikusios Žuvys leis sau pasimėgauti flirtu ir kitais gyvenimo malonumais. Jau nuo gegužės mėnesio galite pradėti planuoti savo atostogas, tikėtina, kad jos bus gana aktyvios ir įdomios.

2016 metų vasaros laikotarpiu turėtumėte labiau pasikliauti savo intuicija ir per daug nerizikuoti. Tai aktyvus laikas, kai gali aplankyti geneali idėja, kurią trūks plyš norėsite įgyvendinti. Vasaros pabaigoje galite jausti įtampą, kuri Jus pastūmės siekti dar aukštesnių tikslų nei buvote užsibrėžę iki šiol.

Iki spalio mėnesio vertėtų užbaigti visus svarbius reikalus, nes spalį Jums labiau rūpės meilės reikalai. Lapkritį vėl sugrįšite į darbus. Tačiau šiuo laikotarpiu nevertėtų nieko keisti, ar pradėti kažką naujo. Geriau apžvelkite 2016 metų pasiekimus ir pagalvokite apie ateitį.

Gruodį vertėtų užbaigti dauguma 2016 metais pradėtų darbų, projektų ir šventes sutikti atsipalaidavusiems nuo kasdienių rūpesčių. Jeigu kursite planus 2017 metų veiklai, turite būti atidūs ir atsargūs. Šiuo metu Jūsų planai gali būti pernelyg optimistiniai.

Horoskopas 2016 - Avinas >>

loading...