Meilės horoskopas 2016 - Skorpionas

Meilės horoskopas 2016 - Skorpionas

4.875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (4 balsai (-ų))

Meilės horoskopas 2016 metams - Skorpionas

2016 metais daugelis Skorpionų bus labai populiarūs tarp priešingos lyties atstovų. Jausite simpatijas ir stipriai trauksite priešingą lytį. Jums patinka flirtuoti, atkreipti į save dėmesį, todėl, daug negalvodami, leisitės į nuotykius. Žvaigždės pataria taip nesielgti, net jeigu esate vieniši. Greičiausiai veltui švaistysite laiką, o norimo malonumo net nepajusite. Geriau susikoncentruokite į „to vienintelio“ paieškas. Jeigu gyvenate poroje, Jūsų „pasižvalgymai į šalis“ gali sugriauti ilgai puoselėtus santykius.

Vasaros laikotarpiu santuokoje gyvenančių Skorpionų namuose gali susitelkti audros debesys. Kad to išvengtumėte, turėtumėte būti pakantesni savo išrinktajam (išrinktajai), stengtis nesukelti konfliktinių situacijų ir išlaikyti šiltus santykius. Šeimoje jau kilusius nesutarimus dažnu atveju padės išspręsti nuoširdus pokalbis.

Ruduo prasidės pakilia nuotaika, labiau pasitikėsite savo jėgomis, daugiau bendrausite, flirtuosite. Deja spalio pabaigoje nuotaikos keisis. Dažniau jausitės vieniši, nesuprasti, nebūsite patenkinti savo asmeniniu gyvenimu. Šiuo laikotarpiu daliai Skorpionų gali kilti noras nutraukti senus santikius ir pradėti naujus. Nors galvosite, kad netikėtai Jūsų gyvenime pasirodęs žmogus tik smagus nuotykis, ar trumpalaikė aistra, šie santykiai gali tęstis.

Meilės horoskopas 2016 >> Šaulys