Horoskopas 2017 - Jautis

Horoskopas 2017 - Jautis

4.1315789473684 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (19 balsai (-ų))

Horoskopas 2017 - Jautis

Ugninio Gaidžio metai Jaučio ženklo atstovui bus kupini įvykių. Darbo bus daug, reikės įdėti nemažai pastangų, kad matytumėte konkrečius rezultatus, tačiau energijos nestigs ir emociškai jausitės tiesiog puikiai. Tai metas kai galite imtis sudėtingiausių darbų, išsikelti didelius tikslus. Jūsų atkaklumas ir kantrybė padės juos įgyvendinti. Žinoma problemų bus, tačiau Jūs puikiai jas sprendžiate.

Jeigu esate labai aktyvūs, metų pradžioje galite jausti nuovargį. Tačiau tai netruks ilgai. Vertėtų skirti laiko visaverčiam poilsiui ir jau netrukus, su naujomis jėgomis, kibsite į darbus.

Pirmieji 2017 metų mėnesiai Jaučio ženklo atstovui bus labai svarbūs. Šiuo laikotarpiu turite nusistatyti konkrečius tikslus ir jų siekti visomis jėgomis. Netinginiaukite, nes šiuo laikotarpiu galite pasikloti gerą pamatą ateičiai.

Pavasario pradžioje gali šiek tiek trūkti energijos. Tačiau jau balandį pasijusite kur kas geriau, įgausite naujų jėgų. Šiuo laikotarpiu tikėtina sėkmė karjeroje ar versle. Gali kilti noras keisti darbą ar veiklos pobūdį. Deja ne visi pasiūlymai bus perspektyvūs. Todėl nepulkite stačia galva į naujoves, pirmiausia viską gerai apgalvokite ir įvertinkite.

Pavasaris nelabai tinkamas kelionėms. Kad nekiltų problemų su tam tikromis institucijomis, vertėtų susitvarkyti visus dokumentus.

Vasaros pradžioje prieš Jus atsivers naujos galimybės, kurios leis visapusiškai atskleisti savo gabumus ir talentus. Vasaros pabaiga palanki atostogoms ir poilsiui. Pasirūpinkite savimi, savo sveikata, skirkite daugiau laiko šeimai, vaikams. Šiuo laikotarpiu geriau nesiimkite sunkių darbų, jeigu to galite išvengti.

Rudens periodu suaktyvės socialinis gyvenimas. Tapsite populiarūs, padidės pažįstamų ir draugų ratas. Jeigu dar neturite antrosios puselės, šiuo laikotarpiu galite sutikti žmogų, kuris užvaldys Jūsų mintis. Didelė tikimybė, kad šis susitikimas įvyks toli nuo namų. Lapkričio pabaigoje gali kilti sunkumų bendraujant su aplinkiniais. Stenkitės vengti konfliktų, o jiems kilus pasitelkite diplomatinius įgūdžius.

Metų pabaigoje pajusite ramybę ir pusiausvyrą santykiuose su aplinkiniais, ir vidinę harmoniją.

Horoskopas 2017 - Dvyniai >>

loading...