Horoskopas 2017 - Dvyniai

Horoskopas 2017 - Dvyniai

3.5769230769231 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (13 balsai (-ų))

Horoskopas 2017 - Dvyniai

2017 metais Dvynių ženklo atstovui nuobodžiauti neteks. Ugninio Gaidžio metai atneš daug teigiamų emocijų ir sėkmės, kurios truputėlį trūko paėjusiais metais. Nors smulkių nemalonumų neišvengsite, tačiau Jums tikrai seksis ir ne vien karjeroje bet ir asmeniniame gyvenime. Būkite drąsūs, nebijokite eksperimentuoti ir nedvejodami ženkite pirmyn. Kai kurie Dvyniai galės pasidžiaugti šeimos pagausėjimu.

2017 metų vasarį pajusite energijos pliūpsnį. Labiau džiaugsitės gyvenimu ir įgysite daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Tikėtina, kad išplėsite pažįstamų ir draugų ratą. Nors atrodys, kad sėkmė žengia koja kojon, priimdami svarbius sprendimus nepasikliaukite vien intuicija, geriau viską pasverkite ir išanalizuokite, negailėdami tam laiko.

Pavasarį atsiskleis Jūsų kūrybinis potencialas, turėsite galimybių išreikšti save kūrybinėje veikloje. Gali būti, kad savyje atrasite naujų gebėjimų ar talentų. Jeigu turite uždelstų darbų, gegužės mėnesį vertėtų juos užbaigti, tačiau pradėti kažką naujo šiuo laikotarpiu žvaigždės nerekomenduoja.

Pirmaisiais vasaros mėnesiais vertėtų rimtai dirbti, nes žvaigždės žada sėkmę karjeroje ar versle. Šiuo laikotarpiu tikėtinos papildomos pajamos ar didesnis pelnas. Vasaros pabaigoje gali pablogėti santykiai su kolegomis ar vadovybe. Nesivelkite į konfliktus ir būtinai tesėkite visus duotus pažadus. Šiuo laikotarpiu neverta tikėtis teigiamų karjeros pokyčių.

Vasaros pabaiga ir rudens pradžia idealiai tinka geram poilsiui. Šiuo laikotarpiu tikėtina romantiška pažintis su priešingos lyties asmeniu ir neišdildomi įspūdžiai. Jeigu metų pabaigoje tikitės puikių rezultatų, likusią rudens dalį teks rimtai kibti į darbus.

2017 metų pabaiga ramesnė, viskas lyg ir tekės sava vaga. Tai puikus laikas ateities planavimui. Taip pat galėsite pasidžiaugti puikiais darbo vaisiais. Daliai Dvynių šiuo laikotarpiu tikėtinas karjeros šuolis.

Horoskopas 2017 - Vėžys >>

loading...