Horoskopas 2017 - Vėžys

Horoskopas 2017 - Vėžys

3.8529411764706 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (17 balsai (-ų))

Horoskopas 2017 - Vėžys

Nors Ugninio Gaidžio metai Vėžio ženklo atstovui bus gana ramūs, pokyčių juose netrūks. Jokių rimtų problemų neturėtų kilti. Finansinė situacija išliks stabili, net tikėtina, kad ją pagerinsite. Nesunkiai įgysite aplinkinių pasitikėjimą. Šiek tiek sunkiau gali klostytis asmeninis Vėžio gyvenimas.

Metų šeimininkas, Ugninis Gaidys, apsaugos Jus nuo netinkamų veiksmų ir sprendimų. Jūsų intuicija bus stipresnė nei bet kada anksčiau, tačiau turite būti kantrūs ir mažiau nuolaidžiauti savo silpnybėms. Versle koją gali kišti Jūsų jautrumas.

2017 metų pradžioje keisis Jūsų požiūris į gyvenimą, formuosis naujos vertybės. Tai kas seniau buvo labai svarbu, gali  nukeliauti į antrą planą. Šiuo laikotarpiu būsite gana aktyvūs, daugelyje reikalų patys imsitės iniciatyvos, kas tikrai gali padėti siekiant užsibrėžtų tikslų.

Pavasario pradžioje labiau rūpės meilė ir šeimos reikalai. Jeigu per dažnai pykstatės su mylimu žmogumi, dabar pats laikas susitaikyti ir pasistengti pagerinti santykius. Parodykite daugiau dėmesio savo antrajai puselei, nors trumpam išvykite kur kartu. Šiuo laikotarpiu nevertėtų pradėti naujų didelių projektų. Tačiau antroje pavasario pusėje turite susitelkti rimtam darbui. Gali paaštrėti seni konfliktai.

Vasaros pradžioje atsipūskite nuo darbų, pamirškite problemas ir rūpesčius. Skirkite šį laiką visaverčiam poilsiui. Liepos mėnesį tapsite gerokai aktyvesni, įgausite naujų jėgų. Skirti jas darbui ar aktyviam poilsiui, spręskite patys.

Vasaros pabaigoje - rudens pradžioje gyvenimo tempas šiek tiek lėtės, tačiau neilgam. Jau spalį rimtai kibsite į darbus. Šiuo laikotarpiu galite parodyti viską ką sugebate ir tai Jums atneš apčiuopiamos naudos. Tikėtinas kilimas karjeros laiptais.

Paskutiniais 2017 metų mėnesiais pasistenkite užbaigti pradėtus darbus, nepalikite jokių “užstrigusių” reikalų, nes ateinančiais metais jie trukdys judėti pirmyn. Laikas taip pat tinkamas meilei, maloniam poilsiui ir ateities planų kūrimui.

Horoskopas 2017 - Liūtas >>