Horoskopas 2017 - Liūtas

Horoskopas 2017 - Liūtas

3.9705882352941 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (17 balsai (-ų))

Horoskopas 2017 - Liūtas

Liūtų laukia aktyvūs ir kūrybingi Ugninio Gaidžio metai. Beje, jeigu pasistengsite, šie metai gali būti ir labai produktyvūs. Tik negalvokite, kad visas pergales pasieksite vieni. Sėkmę darbinėje veikloje Ugninio Gaidžio metais lems komandinis darbas. Artimieji, draugai ir kolegos Jūsų gyvenime turės didelę įtaką. Nepamirškite, kad būtent jie gali parodyti teisingą kryptį ir neleisti nuo jos nuklysti. Pažabokite savo egoizmą, bendraukite, bendradarbiaukite ir ugdykite komandinę dvasią savo aplinkoje. Taip pat vertėtų labiau pasikliauti savo nuojauta ir pasakyti “ne” tinginystei, kuri kartais Jus aplanko.

2017-tų metų pradžia gali būti nerami. Užplūs begalės darbų, atrodys, kad neįmanoma visko aprėpti. Šioje situacijoje turite išlikti ramūs ir emociškai stabilūs, tik tuomet pavyks susitvarkyti su visomis užduotimis ir kilusiomis problemomis. Darbe gali kilti konfliktų su kolegomis ar verslo partneriais.

Pavasario pradžioje pajusite naujos energijos pliūpsnį. Būsite žvalūs ir gyvybingi. Tačiau vertėtų pasirūpinti sveikata, nes šiuo metu ji bus ypač pažeidžiama. Antroje pavasario pusėje galite jausti įtampą darbe. Reikės susikaupimo ir disciplinos, kad viską atliktumėte laiku ir be klaidų.

Vasara turbūt sėkmingiausias metų laikas, kai seksis viskas ko besiimtumėte, ypač tai jausite liepos mėnesį. Antroji vasaros pusė bus palanki meilės santykiams ir naujoms pažintims. Vasaros pabaigoje skirkite daugiau laiko poilsiui, sveikatai stiprinti.

2017 metų ruduo taip pat sėkmingas. Įvyks kažkas malonaus, ko visai nesitikėjote. Galbūt kažkas iš artimųjų padarys Jums staigmeną, arba įsigysite daiktą, kurio jau seniai norėjote, tačiau galvojote, kad negalite sau to leisti. Lapkričio pabaigoje būkite atidesni priimdami svarbius sprendimus.

Paskutinį 2017 metų mėnesį su malonumu pasinersite į namų rūpesčius, šeima Jums taps svarbiausia. Na o metus užbaigsite tikrai turėdami ką atšvęsti.

Horoskopas 2017 - Mergelė >>

loading...