Horoskopas 2017 - Mergelė

Horoskopas 2017 - Mergelė

4.109375 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (32 balsai (-ų))

Horoskopas 2017 - Mergelė

2017 metus turėtumėte pradėti nuo praėjusių metų darbų analizės. Apgalvokite, kurie sprendimai 2016 metais buvo sėkmingi, kurie ne, kokių klaidų padarėte. Tai padės suprasti kur link turite judėti šiais metais. Ugninio Gaidžio metais bus ir kilimų, ir nuopuolių, tačiau dėl pastarųjų per daug nesikrimsite, juk tai naudinga patirtis, kuri Jus veda link tobulybės. Daugiau bendrausite, išsiaiškinsite santykius su aplinkiniais, galbūt su kažkuo išsiskirsite, o su kažkuo santykiai pagerės.

2017 metų pradžia bus gana rami, tačiau dalis Mergelių gali tikėtis paaukštinimo pareigose. Tai didžiąja dalimi priklausys nuo Jūsų santykių su vadovybe. Apskritai pirmieji metų mėnesiai labai tinkami tiek asmeninių, tiek ir darbo santykių gerinimui. Tad jeigu su kažkuo pykstatės, būtinai išnaudokite šį laikotarpį susitaikymui.

Pavasarį sunkiau seksis užmegzti ryšius su Jums labai reikalingais žmonėmis. Šiuo laikotarpiu gali tekti taisyti seniau padarytas klaidas, tačiau tai nekels didelių nepatogumų. Ką bedarytumėte, jausite didelį palaikymą iš Jums artimų žmonių.

Vasara bus gana palanki. Pirmuosius du vasaros mėnesius būsite labai aktyvūs, plėsite pažįstamų ir draugų ratą. Šiuo laikotarpiu seksis beveik viskas ko imsitės. Be to netrūks poilsio ir linksmybių. Itin seksis savo verslą turinčioms Mergelėms.

Rudens pradžioje tarsi įgausite naujų jėgų, tiesiog spinduliuosite energija. Jūsų profesinė kompetencija išaugs, todėl labiau pasitikėsite savimi. Šis laikas skirtas dideliems darbams. Rudens pabaigoje stenkitės nesivelti į konfliktus ir apeikite visus aštrius kampus.

Metų pabaiga pareikalaus susikaupimo ir rimtesnio požiūrio į darbą. Galbūt įgysite daugiau pareigų arba padidės Jūsų atsakomybė. Gali būti kad išsiskirsite su žmonėmis kurie vienaip ar kitaip Jums trukdė, bet tuo pačiu ir praplėsite savo draugų ratą, susipažindami su naujais, įdomiais žmonėmis.

Horoskopas 2017 - Svarstyklės >>