Horoskopas 2017 – Svarstyklės

Horoskopas 2017 – Svarstyklės

4.2826086956522 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (23 balsai (-ų))

Horoskopas 2017 – Svarstyklės

Svarstyklių laukia aktyvūs ir kūrybingi Ugninio Gaidžio metai. Būsite, kaip niekada, orientuoti į tikslą ir tai Jums padės pasiekti puikių rezultatų. Dauguma Svarstyklių 2017 metais pajus būtinybę kažką keisti savo gyvenime. Tai gali būti darbas, užimamos pareigos, gyvenamasis būstas, miestas ar net šalis.

Svarstyklėms 2017 metais nusimato daug naudingų pažinčių. Jos su malonumu bendraus ir padės žmonėms, tačiau reikėtų būti atidžioms ir apeiti tuos, kurie nori tik pasinaudoti Svarstyklių gerumu. Antroji metų pusė palanki mokytis, kelti kvalifikaciją. Įgyti naujų žinių bus lengva ir malonu, o ateityje jos labai pravers.

Metų pradžia gali atrodyti kiek sudėtinga, tačiau jau nuo sausio vidurio prasideda palankus laikas darbo ir verslo problemų sprendimui, ir naujų naudingų ryšių užmezgimui. Daugiau dėmesio turėtumėte skirti ateities planų kūrimui. Toks planas Jus ves tiesiai tikslo link, neiškrypsite iš kelio ir negaišite laiko veltui. Beje įtakingi pažįstami gali padėti pasiekti užsibrėžtus tikslus lengvesniais metodais, nei planavote iš pradžių.

Pavasarį vertėtų stabtelėti ir paanalizuoti save. Užslėpti talentai, apie kuriuos, greičiausiai, net nenutuokiate, gali padėti išspręsti daugelį sudėtingų uždavinių. Balandis turbūt geriausias metų mėnuo. Tai laikas, kai seksis viskas, nuo darbo iki asmeninių santykių, o gyvenimas tiesiog džiugins. 

Vasaros pradžioje būsite labai aktyvūs ir trokšte trokšite permainų. Tai smagus laikas. Seksis viskas, kas susiję su namais, šeima, artimaisiais ar giminėmis. Puikus laikas pasirūpinti namų jaukumu ar santykių su artimaisiais gerinimu. Drąsiai planuokite grandiozinius pertvarkymus ar didesnius pirkinius.

Rudens pradžioje vertėtų atsisakyti rizikingų sandorių ir nevertėtų pradėti naujų, sudėtingų projektų. Geriau atidėkite tai vėlesniam laikui. Lapkritį tikėtini nesusipratimai ir konfliktai su vadovybe ar kolegomis.

Metų pabaiga gana rami, reikalai klostysis tiesiog savaime. Galite sulaukti malonių staigmenų iš jums artimų žmonių.

Horoskopas 2017 - Skorpionas >>