Horoskopas 2017 - Skorpionas

Horoskopas 2017 - Skorpionas

4.4375 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (48 balsai (-ų))

2017 metų horoskopas Skorpionui

Ugninio Gaidžio metai Skorpionui bus labai permainingi. Vietomis sėkmė Jus tiesiog lepins, pavyks išspręsti problemas, kurios nedavė ramybės jau ilgą laiką. Visus metus sieksite kilnių tikslų ir sugebėsite į viską žvelgti kur kas giliau nei aplinkiniai, kas padės greičiau judėti pirmyn. Tačiau bus ir nesėkmingų periodų. Gali tekti susidurti su intrigomis ar apgaule. Kai kuriose situacijose galėsite pasikliauti tik savimi, savo nuojauta. Taip pat visus 2017 metus turite būti labai atsargūs bendraudami su aplinkiniais, tiek darbe tiek ir namuose. Neapgalvotas ar neteisingai parinktas žodis gali sukelti konfliktus ir pridaryti nemenkų rūpesčių.

2017 metų pradžia sudėtinga. Galite susidurti su problemomis darbe. Tikėtina, kad norėsite jį keisti, bet nepriimkite skubotų sprendimų, nes vėliau suprasite, kad nėra viskas taip blogai, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio. Netikėkite saldžiais pažadais ar lengvu uždarbiu, galite būti apgauti.

Pavasarį gyvenimas sužydės gražesnėmis spalvomis. Gausite atsakymus į, kaip Jums seniau atrodė, “užstrigusius“ klausimus, o tai suteiks naujų jėgų, pasitikėjimo savimi ir ryžto veikti.

Vasaros laikotarpiu, darbe, galite tapti labai svarbiu žmogumi. Kažkas negalės išsiversti be Jūsų žinių. Tikėtina, kad būsite paaukštinti tarnyboje. Birželio pradžioje turite skirti daugiau dėmesio bendravimui su kolegomis ar verslo partneriais. Draugiški santykiai su reikalingais žmonėmis vėliau jums labai pravers. Vasaros pabaiga bus dinamiška ir itin sėkminga, ypač savo verslą turintiems Skorpionams.

Rudens laikotarpis sėkmingas pradėti kažką naujo. Tai gali būti kvalifikacijos kėlimas, naujas verslas, ar šiaip nauja, širdžiai maloni veikla. Visgi rugsėjo mėnesio pradžioje tikėtinos reikšmingos klaidos. Tad šiuo laikotarpiu į viską vertėtų žiūrėti šiek tiek atsakingiau. Rudens pabaiga be galo įdomi. Šis laikotarpis Jūsų gyvenimą praturtins nepamirštamomis akimirkomis ir naujomis pažintimis.

Metų pabaigoje vertėtų sulėtinti gyvenimo tempą ir skirti daugiau dėmesio savo vidiniam pasauliui. Paklauskite savęs, ar esate patenkinti tuo ką turite ir ar teisinga kryptimi pastaruoju metu žingsniavote? Tai padės susidėlioti mintis ir suprasti kur link turite judėti ateinančiais metais.

Horoskopas 2017 - Šaulys >>

loading...