Horoskopas 2017 - Šaulys

Horoskopas 2017 - Šaulys

4.1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 balsai (-ų))

2017 metų horoskopas Šauliui

Jeigu įdėsite pakankamai pastangų, Ugninio Gaidžio metai gali būti gana produktyvūs. Tikėtina, kad 2017 metais išplėsite naudingų pažinčių ratą. Šiais metais labai svarbu viską kruopščiai planuoti. Be to Jums prireiks organizacinių gebėjimų, kantrybės ir nuoseklumo priimant sprendimus ar atliekant svarbias užduotis. Pagrindinis Jūsų priešas 2017 metais - aplaidumas. Metai visai netinkami didelėms finansinėms rizikoms.

Jau nuo metų pradžios turite nusistatyti aiškius, apčiuopiamus tikslus, kad nukreipti savo energiją tinkama linkme. Jeigu to nepadarysite, jėgas iššvaistysite nesvarbiems dalykams, nieko gero nenuveikdami.

Pavasarį vertėtų stiprinti pozicijas tose srityse, kuriose esate nemažai pasiekę ir tik vėliau imtis naujų planų įgyvendinimo. Šiuo laikotarpiu galimi nesusipratimai su kolegomis ar verslo partneriais, netgi smulkios apgavystės, todėl būkite atidesni tvarkydami finansinius reikalus ir visada galvokite ką sakote.

Vasaros laikotarpiu netrūks poilsio ir linksmybių. Tačiau darbų pamiršti nevalia. Vertėtų pakoreguoti dar metų pradžioje nusistatytus tikslus, pamąstyti kaip galima padidinti darbo našumą, per trumpesnį laiką atlikti daugiau darbų.

Ruduo pareikalaus susikaupimo ir rimtesnio požiūrio į darbą. Galbūt įgysite daugiau pareigų arba padidės Jūsų atsakomybė. Šiuo laikotarpius būkite atidūs įsigydami stambų pirkinį. Taip pat nerizikuokite pinigais ir labiau gilinkitės į dokumentus kuriuos pasirašote.

Metų pabaiga bus aktyvi, net įdomi. Daugelis kamavusių problemų išsispręs savaime. Galite sulaukti malonių staigmenų.

Horoskopas 2017 - Ožiaragis >>

loading...