Horoskopas 2017 - Vandenis

Horoskopas 2017 - Vandenis

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (4 balsai (-ų))

2017 metų horoskopas Vandeniui

Vandenių laukia labai geri Ugninio Gaidžio metai. Išaugs Jūsų kūrybinis potencialas. Generuosite naujas idėjas ir turėsite puikių galimybių jas įgyvendinti.

Būsite energingi ir aktyvūs, labiau pasitikėsite savo jėgomis. Fortūna Jums suteiks puikių galimybių ir naujų naudingų pažinčių. Jausite palaikymą iš artimųjų ir draugų. Nedvejodami siekite naujų pergalių. Tiesa, lydimi sėkmės galite pernelyg užriesti nosį, dėl ko rizikuojate prarasti aplinkinių simpatijas.

Metų pradžioje norėsite pabūti vieni. Raskite laiko visaverčiam poilsiui, atsipalaiduokite ir pamąstykite ko tikitės iš 2017 metų. Antrąjį metų mėnesį gyvenimo tempas išaugs, “užgrius” begalės darbų, tad laiko tinginiauti tikrai nebus.

Pavasarį gyvenimas sužydės gražesnėmis spalvomis. Gausite atsakymus į, kaip Jums seniau atrodė, “užstrigusius“ klausimus, o tai suteiks naujų jėgų, pasitikėjimo savimi ir ryžto veikti. Ką ir padarysite. Tai geras laikas, padėsiantis priartėti prie užsibrėžtų tikslų, ar net juos pasiekti. Žinoma, jeigu netinginiausite.

Vasara bus palanki, seksis beveik viskas, ko imsitės. Be to netrūks poilsio ir linksmybių. Vasaros pradžia, tai profesinio ir dvasinio augimo laikas, galite pakilti karjeros laipteliu. Vasaros pabaigoje sustiprės kūrybinės galios, tad jeigu Jūsų darbas neatsiejamas nuo kūrybos, išnaudokite šį laiką tinkamai.

Ruduo labai aktyvus ir įdomus. Turėsite daug veiklos, atrodys, kad sukatės lyg voverė rate. Taip pat tai naujų pažinčių ir įdomių susitikimų metas. Dar labiau džiugins puikūs rezultatai ir padidėjusios pajamos.

Metų pabaiga bus aktyvi. Galite sulaukti malonių staigmenų. Paskutinėmis metų dienomis skirkite daugiau laiko sau, ieškokite dvasinės ramybės ir darnos. Į naujus 2018 metus Jus lydės puiki nuotaika.

Horoskopas 2017 - Žuvys >>

loading...