Horoskopas 2017 - Žuvys

Horoskopas 2017 - Žuvys

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (6 balsai (-ų))

Raudonojo Ugninio Gaidžio metai Žuvims bus neramūs ir permainingi. Sėkmė labiau lepins antroje metų pusėje, o pirmoje 2017 metų pusėje dažniau jausite įtampą ir nepasitenkinimą gyvenimu.

Horoskopas 2017 metams nerekomenduoja Žuvims impulsyviai keisti darbo arba veiklos. Tai kas vilioja, atrodo patikima, tvirta ir įdomu, gali netikėtai sugriūti. O Jūs tuomet atsidursite nepavydėtinoje situacijoje.

Metų pradžioje daug dėmesio skirsite šeimai ir namams, tad būsite beveik idealus sutuoktinis. Tačiau turėsite dėl ko ir nerimauti. Gali įsiplieksti lemtingų pasekmių turintis ginčas su Jums svarbiu žmogumi, su kuriuo Jus sieja bendra ateitis. Šioje situacijoje turite vadovautis sveiku protu, o ne emocijomis ir kvailais principais.

2017-tų metų pavasaris palankus ateities perspektyvų numatymui ir kvalifikacijos kėlimui. Šiuo laikotarpiu gali suaktyvėti konkurentai, šalia Jūsų atsirasti pavyduolių. Tad būkite atidūs.

Vasaros pradžioje tapsite kiek irzlūs. To priežastimi gali būti netikėta žinia ar pablogėję santykiai su bendradarbiais. Deja, Jus bus sunku suprasti. Tapsite perdėtai jautrūs, itin reiklūs aplinkiniams.

Rudens mėnesiais reikalai pradės taisytis, pajusite kūrybinį įkvėpimą, be to tapsite nepataisomais romantikais. Norėsite iš pagrindų keisti savo įvaizdį ar aplinką, pakeliauti, pamatyti tolimus kraštus. Kažką įgyvendinsite, kažko, galbūt, ne. Bet kuriuo atveju tai suteiks begalę teigiamų emocijų, tad jausitės pakylėti.

Metų pabaiga bus palanki naujoms pažintims ir meilei. Tačiau ir darbo krūvis gerokai išaugs. Gali kilti su darbine veikla susijusių nemalonumų, nedidelių problemų. Šiuo laikotarpiu į Jūsų gyvenimą gali įsiveržti netikėti pokyčiai. Greičiausiai jausite vidinį nerimą, bet tai normalu. Pasitikite juos su šypsena, nesilaikykite įsikibę praeities.

Horoskopas 2017 - Avinas >>

loading...