Kitos savaitės horoskopas

Kitos savaitės horoskopas

3.7573529411765 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (68 balsai (-ų))

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Ateinančios savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (10.30-11.05)

Kitos savaitės horoskopas - AvinasAvinas

Produktyvi ir prasminga savaitė tiems ženklo atstovams, kurie rodys iniciatyvą ir sieks tobulėti. Pirmoje savaitės pusėje bus ypač svarbu kurti tinkamus santykius su žmonėmis. Antroje savaitės pusėje pasistenkite atsiriboti nuo smulkių kasdienių darbų ir pažiūrėkite į savo veiklą iš šalies. Tikėtina, kad kils naujų minčių, idėjų, kurios ateityje atneš Jums didesnes pajamas.

Kitos savaitės horoskopas - JautisJautis

Pirmoje savaitės pusėje darbas pasiglemš didžiąją dalį Jūsų laiko ir pastangų. Gali spręstis svarbūs Jūsų karjeros klausimai. Tikėtina, kad užmezgę tinkamus kontaktus, sulauksite palaikymo iš įtakingo asmens. Visą savaitę turite išlikti ramūs ir taktiški su aplinkiniais, dabar tai tikrai svarbu.

Kitos savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Šiaip savaitė gana rami, tačiau atsipalaiduoti neverta. Pirmoje savaitės pusėje galite sulaukti gerų naujienų, bet tikėtina, kad jos bus truputį perdėtos. Antradienį ar trečiadienį tikėtini naudingi pasiūlymai, kuriuos būtinai turite apsvarstyti ir pasverti, kad nepraleistumėte puikių galimybių. Savaitgalį norėsite pasiausti iš širdies, tačiau tai gali paploninti Jūsų piniginę, tad, jeigu Jūsų finansinė padėtis nėra ideali, truputėlį pristabdykite.

Kitos savaitės horoskopas - VėžysVėžys 

Nepaisant to, kad bus nelengva išsaugoti sklandžius santykius su aplinkiniais, šią savaitę tikėtinos mažos, tačiau ryškios, pergalės darbe. Antroje savaitės pusėje Jus norės įtraukti į įvairiausias intrigas. Nepasiduokite įkalbinėjimams, elkitės taip, kaip Jums liepia širdis.

Šios savaitės horoskopas

loading...
loading...