Kitos savaitės horoskopas

Kitos savaitės horoskopas

3.7638888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (72 balsai (-ų))

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Ateinančios savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (02.26-03.04)

Kitos savaitės horoskopas - AvinasAvinas

Sudėtingas laikas. Pirmoje savaitės pusėje tikėtini nesusipratimai su kolegomis. Pasistenkite nekreipti į tai dėmesio, nekonfliktuoti, o daug ir gerai dirbti. Taip išlaikysite gero darbuotojo reputaciją. Jeigu santykiai su artimaisiais pastaruoju metu buvo įtempti, savaitgalį geriausias metas juos pataisyti. Išvykite kur nors kartu, atsiribokite nuo viso Jus supančio pasaulio ir skirkite visą dėmesį tik vieni kitiems.

Kitos savaitės horoskopas - JautisJautis

Puiki savaitė. Būsite kūrybingi ir iniciatyvūs. Atidžiai sekite naujienas, kad nepraleisti Jums svarbios informacijos. Sėkmė darbe priklausys nuo Jūsų gebėjimo greitai reaguoti į aplinkos pokyčius. Santykiuose su priešingos lyties asmeniu, nedarykite skubotų išvadų, kažką galite suprasti neteisingai ir atstumti Jums patinkantį žmogų. Kai suprasite savo klaidą, grįžti į pradinę padėtį bus sunku.

Kitos savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Savaitė rami, viskas tekės įprasta vaga. Būsite pakilios nuotaikos, tačiau turėtumėte suprasti, kad tik siekdami svarbiausių tikslų, o ne bandydami aprėpti viska, galėsite džiaugtis gerais rezultatais. Savaitgalį vienišiems ženklo atstovams tikėtina nauja pažintis. Naują simpatiją galite sutikti renginyje ar išvykoje, tad nesėdėkite namuose.

Kitos savaitės horoskopas - VėžysVėžys 

Nuo savaitės pradžios būsite irzlūs, nepatenkinti gyvenimu, galite jausti nepasitenkinimą savo darbu. Atrodys, kad visiems aplinkui sekasi, tik jums kažkodėl ne. Antroji savaitės pusė palanki dalykinėms kelionėms, komandiruotėms. Tikėtina, kad jų metu ne tik atliksite tai ką suplanavote, bet ir užmegsite naujų vertingų kontaktų. Savaitgalį stenkitės kontroliuoti savo emocijas.

Šios savaitės horoskopas

loading...