Kitos savaitės horoskopas

Kitos savaitės horoskopas

3.7645161290323 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (155 balsai (-ų))

Ateinančios savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (04.29-05.05)

Kitos savaitės horoskopas - Avinas

Avinas

Turėsite pasistengti dėl savo gerovės. Kurį laiką teko taikytis prie aplinkinių užgaidų, tačiau dabar atėjo laikas už save pakovoti. Raskite būdų, kaip galėtumėte išreikšti savo mintis ir išsikovoti vietą po saule, nes priešingu atveju jūsų laukia net labai įtemptas metas. Neatidėliokite darbų, kuriuos jau kurį laiką ketinote atlikti, ir pasistenkite, kad staiga atsiradę reikalai jūsų neišblaškytų. Svarbiausia – pabaigti tai, ką pradėjote anksčiau.

Kitos savaitės horoskopas - Jautis

Jautis

Būsite draskomi įvairių vidinių prieštaravimų, todėl gali būti sunku atrasti vidinę ramybę. Gali kilti pagundų atsiriboti nuo viso pasaulio, tačiau tai tikrai nebus pati geriausia išeitis. Žvaigždės pataria neatsisakyti naujų galimybių, nes jos gali atverti duris į geresnę ateitį. Tikėtina, kad įvairios naujovės leis pažvelgti naujomis akimis ne tik į pasaulį, bet taip pat ir į patį save.

Kitos savaitės horoskopas - Dvyniai

Dvyniai 

Atrodys, kad vietoj vieno atlikto darbo atsiranda du nauji, tačiau su visomis užduotimis jums pavyks puikiai susidoroti. Palankus metas įgyvendinti senus sumanymus bei užsibrėžti naujus tikslus, nes šiuo metu tam žvaigždės tikrai palankios. Jei  pajausite jėgų trūkumą, leiskite sau bent šiek tiek pailsėti – netrukus prie darbų grįšite su nauja jėga.

Šios savaitės horoskopas

loading...