Horoskopas 2018 – Dvyniai

Horoskopas 2018 – Dvyniai

3.7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (10 balsai (-ų))

2018 metų horoskopas Dvyniams

2018 - ieji, judrūs ir gana reikšmingi metai Dvyniams. Tai, ką suplanuosite ir pradėsite įgyvendinti Ožkos metais, gali turėti didelės reikšmės Jūsų ateičiai. Sėkmė lydės, tačiau būkite pasiruošę netikėtumams ir nelengvam darbui.

Geltonojo Žemės Šuns metai tinkami priimti svarbius sprendimus, tačiau niekas iš šalies neturi įtakoti Jūsų pasirinkimų ar sprendimų, tik tokiu atveju jie bus teisingi. Mąstykite savo galva, o į patarimus žiūrėkite atsargiai. Ypatingai ši taisyklė galioja profesinėje veikloje. Turite suprasti, kad aplinkiniai Jūsų gabumus tikisi panaudoti saviems tikslams.

Kad ir kaip „aukštai sėdėtų“, daugelis Dvynių norės kilstelėti karjeros laipteliu. Pasiekti tai, ko trokštate, 2018 metais labiau padės ne Jūsų gebėjimai, o įtakingos pažintys. Todėl 2018 metų horoskopas pataria daugiau bendrauti, plėsti naudingų pažinčių ratą.

Rudenį norėsite atsinaujinti. Galite ryžtis pirkti ar keisti gyvenamą būstą, atlikti kosmetinį remontą ten, kur dabar gyvenate, arba įsigyti kažką brangaus. Jeigu galvojate, kad jums tai reikalinga, nestabdykite, tačiau turėkite galvoje, kad kurį laiką teks gyventi „susiveržus diržus“.

Paskutinis 2018 metų mėnuo bus gana sudėtingas, galimos apgavystės. Būkite atidūs tvarkydami finansinius reikalus, nesileiskite įtikinami kur nors investuoti ir nepasitikėkite atsitiktinai sutiktais žmonėmis.

loading...