Horoskopas 2018 – Svarstyklės

Horoskopas 2018 – Svarstyklės

4.375 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (8 balsai (-ų))

2018 metų horoskopas Svarstyklėms

Horoskopas 2018 mtams žada Svarstyklėms sėkmingus ir kūrybingus metus. Jau nuo metų pradžios jos bus labai aktyvios ir su entuziazmu imsis naujų darbų. Itin seksis savo verslą turinčiomse ar viešą veiklą vykdančioms Svarstyklėms.

Šio ženklo atstovai 2018 metais gali be ypatingų kliūčių kopti karjeros laiptais ar susirasti naują, mėgstamą darbą. Tiesa geriau visą tai daryti pirmąjį metų pusmetį, nes jau rudenį susidursite su nesklandumais. Šį laikotarpį reikėtų ramiai išlaukti, nepradėti naujų projektų, o verčiau tęsti jau pradėtus.

Šuns metais nusimato daug naudingų pažinčių. Su malonumu bendrausite ir padėsite žmonėms, tačiau reikėtų būti atidiems ir apeiti tuos, kurie nori tik pasinaudoti Jūsų gerumu.

Neišvengsite ir konfliktinių situacijų, greičiausiai dėl to, kad knietės primesti savo nuomonę aplinkiniams. Jeigu pamąstytumėte giliau, suprastumėte, kad kiekvienas žmogus situaciją mato savaip, todėl nėra vienos tiesos. Be to Jums tikrai neprivalu kažkam kažką įrodyti, ypatingai jeigu tai griauna santykius.
Metų pabaiga daugeliui Svarstyklių bus įtempta, tad gal geriau pasiimti atostogas ir išvykti kur su šeima?

loading...