Horoskopas 2018 – Skorpionas

Horoskopas 2018 – Skorpionas

3.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 balsai (-ų))

Horoskopas 2018 – Skorpionas

2018 metai Skorpionui žada augimą profesinėje srityje. Su entuziazmu imsitės naujų darbų ir sugebėsite pasiekti puikių rezultatų. Tai neliks nepastebėta vadovybės ar dalykinių partnerių, tad galimi paaukštinimai pareigose, nauji perspektyvūs pasiūlymai ar naudingų sutarčių sudarymas. Skorpionai - verslininkai generuos naujas idėjas, kurias norės kuo greičiau įgyvendinti. Taip pat Šuns metai tinkami imtis visiškai naujos veiklos ar pradėti savo verslą.

Antroje 2018 metų pusėje atsipalaiduosite, „įjungsite poilsio režimą“, galvoje suksis meilės reikalai. Visa tai nėra blogai, tačiau gali kilti didelis noras išlaidauti. Susiimkite, pinigus leiskite protingai.

Geltonojo Žemės Šuns metai Skorpionui labai tinkamas laikas atsisakyti žalingų įpročių ir pradėti gyventi sveikiau. Pakoreguokite mitybos įpročius, kartais pasilepinkite masažu, pamedituokite ir į darbus kibsite su dviguba jėga.

Sunkiausias laikas bus 2018-tų metų pabaiga. Kad pasiektumėte norimą rezultatą, turėsite padirbėti iš peties. Galimi nesusipratimai darbe. 2018 metų oroskopas pataria nekonfliktuoti su kolegomis ar verslo partneriais, akivaizdžiai nedemonstruoti savo pranašumo. Įsiplieskę pykčiai tik sutrikdys darbą ir taps sudėtinga pasiekti užsibrėžtus tikslus.

loading...