Horoskopas 2018 – Šaulys

Horoskopas 2018 – Šaulys

4.3333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (9 balsai (-ų))

2018 metų horoskopas Šauliui

2018-uosius drąsiai galima vadinti Šaulio metais. Ko besiimtų Šaulys Šuns metais, jam viskas seksis. Būsite labai aktyvūs, todėl net patys ambicingiausi planai gali būti realizuoti. Turėsite galimybių gerokai pasistūmėti į priekį, galbūt net keliose gyvenimo srityse. Ar jomis pasinaudosite, žinoma priklausys nuo Jūsų pačių.

Geltonojo Žemės Šuns metai suteiks Šauliui tam tikro gudrumo, kurio jam seniau taip trūko, todėl pasiekti trokštamą rezultatą bus gerokai lengviau nei anksčiau. Be to puikiai sutarsite su žmonėmis, net tais, kurių požiūriai ir nuomonės labai skiriasi nuo Jūsų. Tai leis palaikyti naudingus ryšius ir negadinti nervų kvailiems ginčams. 

Labai tikėtinas augimas profesine ir finansine prasme. Didžiąją metų dalį nejausite pinigų stygiaus, tačiau ir jų poreikis išaugs. Labiausiai jų pareikalaus vaikai, ar kiti šeimos nariai. Nesunkiai gausite aukštesnes pareigas, tačiau turite būti atidūs. Kažkas iš kolegų gali kišti pagalius į ratus, nes taip pat neatsisakytų šiltos vietelės.

Nors ir daug dirbsite, rasite laiko poilsiui, išvykoms, daugiau jo skirsite savo išvaizdai, rūpinsitės artimaisiais ir šeimos nariais. Horoskopas 2018 metams pataria neatsisakyti gyvenimo malonumų, bet tuo pačiu be reikalo neišlaidauti.

loading...