Horoskopas 2018 – Ožiaragis

Horoskopas 2018 – Ožiaragis

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 balsai (-ų))

Geltonojo žemės Šuns metais sėkmė Ožiaragio ženklo atstovo nelepins, bent jau iki rugpjūčio mėnesio. Veikloje gali iškilti daug kliūčių, apskritai, apims toks jausmas, kad siekti norimų rezultatų, ar tikslų, darosi kur kas sunkiau nei anksčiau. Tačiau asmeniniame Ožiaragio gyvenime bus ir labai laimingų akimirkų. Pirmoje metų pusėje žvaigždės pataria nieko nekeisti ir nepradėti nieko naujo. Po rugpjūčio mėnesio situacija po truputį gerės.

Kilimo profesinėje veikloje 2018 metai greičiausiai neatneš, o kad išlaikyti tai, ką Ožiaragis jau yra pasiekęs, reikės pasistengti. Ožiaragiai puikūs specialistai, tačiau tai, kas praėjusiais metais sekėsi gana lengvai, dabar pareikalaus didesnių pastangų. Pasistenkite nekelti konfliktų su kolegomis ir verslo partneriais, nes įsiplieskę pykčiai tik sutrikdys darbą ir taps dar sudėtingiau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Gerai tai, kad visus metus jausite palaikymą iš savo šeimos narių ir draugų, ir bet kada sulauksite reikiamos pagalbos.

Finansinė padėtis turėtų būti visai nebloga, bet pertekliaus nejausite. Per daug intensyvus gyvenimo tempas, darbo ir poilsio režimo nesilaikymas gali atsiliepti Ožiaragio sveikatai. Kad to išvengtų Ožiaragis turėtų pasistengti organizuoti
savo darbus taip, kad nenukentėtų miegas ir liktų laiko sportui. Aktyvi fizinė veikla, pilnavertis miegas padės palaikyti gerą savijautą 2018 metais.