Horoskopas 2018 – Vandenis

Horoskopas 2018 – Vandenis

4.2857142857143 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (7 balsai (-ų))

Horoskopas 2018 – Vandenis

Geltonojo Žemės Šuns metai Vandeniui gana neblogi. Būsite labai aktyvūs, todėl nesunkiai stumsitės į priekį profesinėje veikloje. Siekti užsibrėžtų tikslų pirmą metų pusmetį padės naudingos pažintys. Apskritai į bendravimą Šuns metais turėtumėte žiūrėti ne kaip į laisvalaikio praleidimo būdą, o kaip į naudingų ryšių mezgimą. Įtakingi pažįstami padės Jums augti profesine prasme. 

Verslui sėkmingesnis antrasis 2018 metų pusmetis. Nesunkiai realizuosite sudėtingiausias ir ambicingiausias idėjas. Tiesa bus problemų, kurias reikės spręsti neatidėliojant, priešingu atveju gali pradėti strigti darbai. Tačiau puikiai su viskuo susitvarkysite.

Nuo aktyvaus gyvenimo tempo galite pervargti, todėl nepamirškite, pasitaikius bent mažiausiai galimybei, ilsėtis. Išvykite atostogų su šeima ar draugais.

Deja Geltonojo Žemės Šuns metais galimos ir apgavystės, todėl būkite labai atidūs tvarkydami finansinius reikalus, niekam nepasakokite savo ateities planų ir nepasitikėkite žmonėmis atsitiktinai sutiktais Jūsų kelyje. Galite pakliūti į aferistų pinkles.

Antrąjį 2018 metų pusmetį Vandeniui gali tekti lankytis teisinėse institucijose. Atidžiai žiūrėkite ką rašote dokumentuose ir po kuo pasirašote.