Horoskopas 2019 – Vėžiai

Horoskopas 2019 – Vėžys

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 balsai (-ų))

Horoskopas 2019 – Vėžys

2019 metais Vėžiams gali tekti prisiimti didesnę atsakomybę. Tikėtina, kad darbe turėsite daugiau įsipareigojimų, tačiau taip pat jų netrūks ir namuose. Neišsigąskite – visa tai bus tik į gerą, be to, atsakomybės perdavimas paprastai reiškia tai, kad jumis pasitikima. Darbe galima tikėtis paaukštinimo, o namuose – šeimos pagausėjimo, todėl 2019-ieji Vėžiams žada tikrai nemažai iššūkių.

Kiaulės metai bus geri planuoti būsto įsigijimą, pradėti nuosavą verslą ar investuoti. Tam bus palankūs visi ateinantys metai, todėl galite neskubėti priimti vienokį ar kitokį sprendimą. Asmeniniam tobulėjimui bus palankiausi kovo-rugsėjo mėnesiai, šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria  lankyti kursus, mokytis naujų dalykų ar tiesiog tobulinti turimus įgūdžius.

Nors 2019 metai bus gana sėkmingi, tačiau gali tekti susidurti ir su tam tikrais nemalonumais. Niekam ne paslaptis, kad pavyduoliai tiesiog negali pakęsti tų žmonų, kuriems sekasi, taigi, kažkas gali bandyti jums pakenkti. Labai svarbu, kad atskirtumėte, kas yra jūsų tikrieji draugai, o kas tiesiog siekia asmeninės naudos. Stenkitės kuo mažiau kalbėti apie savo idėjas ar ateities planus, verčiau veikite tyliai. Kiaulės metais Jums rekomenduojama bendrauti tik su tais žmonėmis, kuriais tikrai pasitikite, ir kurių kompanijoje jaučiatės jaukiai. Žinoma bendravimo su kolegomis ar verslo partneriais išvengti nepavyks, tačiau turite žinoti ko tikėtis.

Tikėtina, kad 2019  metais Vėžiams teks susidurti su tam tikromis įsisenėjusiomis sveikatos problemomis, kurių negalima ignoruoti. Kad ir kokie būtumėte užsiėmę, atminkite, kad sveikata – brangiausias jūsų turtas.