Horoskopas 2019 – Mergelė

Horoskopas 2019 – Mergelė

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 balsai (-ų))

2019 metų horoskopas Mergelei

2019 metai Mergelėms bus labai palankūs. Žvaigždės žada asmeninį tobulėjimą ir darnius santykius su artimaisiais. Praėję metai Mergelėms buvo kiek įtempti, teko ieškoti vidinės ramybės ir veiksmingų atsipalaidavimo būdų. Visa tai – jau praeitis, nes 2019-ieji Mergelėms bus atokvėpio metai. Galų gale sulauksite pripažinimo – galbūt darbdavys sutiks pakelti jums atlyginimą ar paaukštinti pareigose. Tai, ko tikslingai siekėte, tikrai nebus pamiršta ir už tai sulauksite atlygio.

2019 metais Mergelės bus optimistiškai nusiteikusios, į sunkumus žvelgs gerokai paprasčiau ir tai teigiamai atsilieps santykiuose su aplinkiniais. Jei praeityje buvo nesutarimų su draugais ar giminaičiais, Kiaulės metais turėsite puikią progą tai ištaisyti. Jei turite naujos veiklos sumanymų, jūsų  idėjos bus tinkamai įvertintos, tikėtina, kad gausite vertingų patarimų, kaip galėtumėte jas įgyvendinti. Atminkite, kad kai kurie darbai bus atliekami kur kas paprasčiau, jei tiesiog paprašysite kitų žmonių pagalbos.

Nuo balandžio iki rugpjūčio gali tekti daugiau padirbėti, tačiau šiuo laikotarpiu jausite energijos antplūdį ir galėsite nuveikti daugiau nei bet kada.

Jei planuojate įsigyti būstą, tam bus palankiausias balandžio mėnuo. Taip pat šį mėnesį galite planuoti įvairius stambius pirkinius, investuoti. Rugpjūčio mėnesį Mergelės turėtų būti atsargesnės pasirašydamos sutartis, nes tai padės išvengti apgaulių.

Ateinančiais metais Mergelės turėtų jaustis gana gerai – jokių papildomų sveikatos sutrikimų žvaigždės nenumato. Vis dėlto, vertėtų daugiau dėmesio skirti svorio kontrolei, ypatingai rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais. Šiuo laikotarpiu priaugti kilogramai nenorės labai greitai ištirpti, todėl pasistenkite sveikiau maitintis ir daugiau judėti.