Horoskopas 2020 – Jautis

Horoskopas 2020 – Jautis

Horoskopas 2020 - Jautis

Atėjo laikas pasirūpinti savimi. 2020-ieji metai bus palankiausi tiems jaučio ženklo atstovams, kurie nesielgs pernelyg altruistiškai bei galvos apie savo poreikius. Ilgą laiką visą savo dėmesį skyrėte kitų žmonių gerovės užtikrinimui, todėl dabar vertėtų pagalvoti ir apie save. Jei dabartinėje savo darbovietėje nesijaučiate laimingi, vertėtų pagalvoti apie pokyčius: galite prašyti paaukštinimo arba pasižvalgykite kitų darbo pasiūlymų. Svarbiausia – nesijausti skolingiems ar kaltiems: atminkite, kad jūs patys esate savo likimo kalviai, tad pirmiausia užsitikrinkite savo gerovę. 2020-aisiais žvaigždės bus palankios kardinaliai keičiantiems darbo sritį, todėl tikrai verta pasinaudoti šia puikia galimybe.

Jei ilgą laiką svajojote apie studijas ar apie kursų lankymą, dabar bus palankus metas imtis veiksmų. Vertėtų atminti, kad mokytis niekada nevėlu, tad amžius asmeniniam tobulėjimui tikrai nėra kliūtis. Didelė tikimybė, kad ateinančiais metais Jaučiams pavyks atrasti užslėptų talentų, o tai suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Nors gali tekti susidurti su aplinkinių asmenų pavydu bei apkalbomis, tačiau dėl to nereikėtų nerimauti – pavydžių žmonių visada buvo ir bus, todėl nereikėtų pernelyg sielotis. Pasistenkite būti kiek įmanoma pozityvesni – atminkite, kad optimizmas yra užkrečiamas, todėl galėsite sukurti tikrai jaukią atmosferą tiek namuose, tiek ir savo darbovietėje.

Jei planuosite kelionę, tam geriausia rinktis pirmąją metų pusę, kuomet įvairių planų įgyvendinimas bus itin sklandus ir nesunkiai pasiekiamas. Kitais metų laikotarpiais taip pat reikėtų nepamiršti šiek tiek laiko skirti poilsiui: žvaigždės pataria prisiminti savo senus pomėgius bei išbandyti naują veiklą. Didelė tikimybė, kad atrasite tokių užsiėmimų, apie kuriuos anksčiau nebuvote net pagalvoję, ir jie taps itin svarbia jūsų laisvalaikio dalimi.

Santykiai su draugais ir artimaisiais bus darnūs, tačiau antroje metų pusėje galite susidurti su tam tikrais nesusipratimais, kurie į medaus statinę šliūkštelės šiek tiek deguto. Vis dėlto, viskas tikrai yra išsprendžiama – svarbiausia nepamiršti pakankamai laiko skirti nuoširdiems pokalbiams, kurie išspręs visus nesutarimus.

Tiesiog trykšite energija, nestokosite jėgų įvairių darbų atlikimui, tačiau žvaigždės pataria nepersistengti ir nepamiršti pasirūpinti savo sveikata. Trečiąjį 2020-ųjų metų ketvirtį galite susidurti su tam tikrais sveikatos sutrikimais, kurie atrodys rimtesni nei yra iš tiesų. Visgi, jei skųsitės sveikata, žvaigždės pataria nedelsti ir apsilankyti pas gydytoją, kuris pasirūpins, kad liga būtų įveikiama kiek įmanoma greičiau.

Įdomybės