Horoskopas 2020 – Dvyniai

Horoskopas 2020 – Dvyniai

2020 metų horoskopas Dvyniams

Metų pradžia atrodys nieko gero nežadanti, tačiau nė nepajusite, kaip rytais taps kur kas lengviau atsikelti, o dienos metu nuo veido nedings šypsena. 2020-ieji metai Dvyniams žada daugybę malonių staigmenų, todėl nusiteikite, kad metai bus tikrai įdomūs. Nors įvairių iššūkių netrūks, tačiau su jais nesunkiai susidorosite ir pasijusite kur kas stipresni.

Jeigu jau seniai planuojate pradėti sportuoti ar atsikratyti žalingų įpročių, daugiau to neatidėliokite, nes ateinančiais metais galėsite pasigirti tvirta valia. Neturėtų kilti sunkumų laikantis dietos ar atsisakant tam tikrų maisto produktų – 2020-aisiais metais jūsų mintys suksis ne aplink maistą, tad pasiekti pageidaujamų rezultatų galėsite be jokių keblumų.

Darbinėje veikloje nusimato šiokių tokių pokyčių, kurie jums bus naudingi: galbūt gausite pasiūlymą pasirinkti kitas pareigas arba jums bus pakeltas atlyginimas. Jei vis pasvarstote apie profesinės krypties keitimą, šiuo laikotarpiu žvaigždės jums pataria būti ryžtingesniems ir per daug nenuogąstauti: pokyčiai jums bus naudingi ir užtikrins finansinę gerovę.

Pirmoje metų pusėje namuose gali tvyroti įtampa, tačiau tuomet, jei būsite atlaidūs ir prieš išsakydami priekaištus kelis kartus pagalvosite, situacija gali visiškai pasikeisti. Būkite nuolaidesni savo artimiesiems: visi mes darome klaidų, tačiau tuomet, jei atleidžiame, mums patiems tampa lengviau.

Trečiąjį metų ketvirtį galite imti skųstis jėgų trūkumu, todėl šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria planuoti atostogas. Tikėtina, kad kitu metų laiku tam nerasite pakankamai laiko: darbų, kuriuos teks atlikti, tikrai netrūks, todėl pradėję atostogų planavimą galite susidurti su tam tikromis kliūtimis. Metų pabaigoje vertėtų būti apdairesniems pasirašant svarbias sutartis: didelė tikimybė, kad būsite apgauti. Šiuo laikotarpiu taip pat patartina saugotis ilgapirščių, todėl esant galimybei brangius daiktus palikite saugioje vietoje.

Jei pablogėtų sveikata, nerekomenduojama užsiimti savigyda: net ir nedideli sveikatos sutrikimai gali peraugti į rimtas sveikatos problemas. Nors būsite labai energingi ir atrodys, kad galite tiesiog kalnus nuversti, tačiau žvaigždės pataria nepersitempti ir pakankamai dėmesio skirti savo savijautai. Jei kūnas jums siunčia signalus, kad atėjo laikas pailsėti, neignoruokite to, ir pasistenkite šiek tiek atsipūsti. Progų maloniai praleisti laisvalaikį tikrai netrūks, tačiau būsite nusiteikę jų atsisakyti. Vis dėlto, reikėtų atminti, kad darbas – ne vilkas, į mišką nepabėgs, tačiau progų susitikti su seniai matytais bičiuliais greitu metu galite ir nesulaukti.

Įdomybės