Vaikas - Avinas
Apr 14, 2020 1785
Vaiko charakteris pagal jo Zodiako ženklą
Horoskopas 2020 – Vėžys

Horoskopas 2020 – Vėžys

Horoskopas 2020 – Vėžys

Jūsų mintys bus tiesiog apsėstos darbu: net ir pabudę naktį bandysite planuoti, ką dar liko nuveikti. Nors 2020-ųjų metų pradžioje gali atrodyti, kad jums puikiai sekasi, tačiau labai greitai pajusite jėgų trūkumą, kuris gali tęstis net iki metų pabaigos. Kad taip nenutiktų, žvaigždės pataria susidėlioti prioritetus ir gerai pagalvoti, ar tai, ką jūs šiuo metu darote, tikrai yra labai svarbu. Reikėtų atminti, kad darbinėje veikloje nepakeičiamų nėra, tačiau to negalima pasakyti apie savo šeimos narius. Tikėtina, kad jie kentės dėl jūsų dėmesio trūkumo, tačiau to neišsakys garsiai.

Jei pastebėsite, kad įprastų darbų atlikimas nebėra toks paprastas ir sklandus koks atrodė anksčiau, nebijokite prašyti pagalbos: galbūt tam tikrus darbus galėtumėte perleisti savo kolegoms ar paprašyti jums skirti pagalbininką. Išeitis tikrai yra, todėl ieškokite būdų, kaip spręsti susiklosčiusią situaciją.

Antrajame metų ketvirtyje su jumis gali susisiekti seniai matytas draugas ar giminaitis, tačiau dėl laiko trūkumo būsite linkę atsisakyti susitikimo. Vis dėlto, žvaigždės pataria taip nesielgti: senų ryšių atnaujinimas gali turėti ženklų poveikį jūsų netolimai ateičiai, todėl pasvarstykite, ką galėtumėte padaryti, kad turėtumėte bent šiek tiek daugiau laiko.

Jeigu planuosite kelionę, tam bus palankiausias trečiasis metų ketvirtis: šiuo laikotarpiu sukurti planai bus nesunkiai įgyvendinami, todėl neteks susidurti su nemaloniais netikėtumais. Taip pat trečiąjį metų ketvirtį gali tekti dalyvauti svarbiame renginyje, kuriame užmegztos pažintys turės poveikį jūsų karjerai.

Jeigu planuosite keisti profesinę kryptį, tą geriausia atidėti metų pabaigai, kuomet jausitės kur kas ramesni ir labiau pasitikėsite savo jėgomis. Šis laikotarpis taip pat bus palankus naujų dalykų mokymuisi, kursų lankymui bei gyvenamosios vietos keitimui.

Pirmąjį metų ketvirtį žvaigždės pataria labiau susirūpinti savo sveikata: bus didesnė apsinuodijimų ir traumų tikimybė. Šiuo laikotarpiu patartina atsisakyti žalingų įpročių bei pradėti sveikiau maitintis: tai tikrai turės įtakos ne tik bendrai jūsų savijautai, bet taip pat ir nuotaikai. Palankus metas pradėti sportuoti bei daugiau vaikščioti pėsčiomis: net ir tuomet, jei manote tam neturintys laiko, galite maloniai nustebti, kad esant dideliam norui, viskas suderinama.

Jei kasdienybėje jums trūks pokyčių, žvaigždės pataria pradėti nuo to, ką galite padaryti patys: galbūt atėjo metas pakeisti savo išvaizdą ar gyvenimo būdą? Rezultatai gali nustebinti ne tik jus pačius, bet taip pat ir jūsų artimuosius.

Rekomenduojami video

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

Įdomybės