Horoskopas 2020 – Liūtas

Horoskopas 2020 – Liūtas

2020 metų horoskopas Liūtui

2020-ieji metai Liūtams žada daug naujovių, kurios ir gąsdins, ir džiugins. Žvaigždės pataria visuomet turėti atsarginį planą, nes net ir kruopštus planavimas ateinančiais metais nebūtinai reikš sėkmę. Jei nuspręsite plaukti pasroviui ir nekurti jokių planų, galite maloniai nustebti, kur likimas jus nuneš. Net ir tuomet, jei nesiimsite jokių veiksmų, galite tikėtis ženklių permainų, tačiau blogiausia, ką galite padaryti, – tai tiesiog tinginiauti ir laukti likimo staigmenų. Žvaigždės Liūtams pataria tęsti pradėtus darbus, tačiau per daug nesisieloti, jei ne viskas pavyksta būtent taip, kaip norėtųsi: net ir iš nemalonių staigmenų galite gauti tikrai nemenkos naudos.

Pirmoje metų pusėje galite susidurti su kolegų priešiškumu: didelė tikimybė, kad kažkas bandys jums pakenkti. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad visi veiksmai grįžta bumerangu, todėl nesivelkite į intrigas ir jokiu būdu nesugalvokite regzti keršto planų. Jei jausite, kad dabartinėje darbovietėje nebesijaučiate laimingi ar paprasčiausiai susikaupė pernelyg daug įtampos, nebijokite apie tai pasikalbėti su vadovu, o prireikus galite pasvarstyti ir apie darbovietės keitimą, – tam bus palankesnė antroji metų pusė.

Neatsisakykite galimybių išeiti pasilinksminti: atsiribojimas nuo kasdienių darbų gali duoti tikrai nemažai naudos. Nesijauskite kalti, jei dienos metu nespėsite įgyvendinti visų sumanymų: tam galbūt bus palankesnė kita diena, kuomet būsite energingesni ir nusiteikę įveikti net ir pačias didžiausias kliūtis. Jus maloniai nustebins draugų ir giminaičių geranoriškumas: jei kiltų sunkumų atlikti tam tikrus darbus, galite sulaukti pagalbos pasiūlymų.

Trečiąjį metų ketvirtį turėsite galimybę sudalyvauti įvairiuose renginiuose. Tikėtina, kd ten užmegsite ryšius su potencialiais verslo partneriais. Vis dėlto, jei svarstote imtis nuosavo verslo, tai geriausia atidėti metų pabaigai arba ateinantiems metams. Net ir tuomet, jei verslo vystymui skirsite visą savo laiką ir visas jėgas, tai nebūtinai garantuos sėkmę, todėl žvaigždės pataria išlaukti tam palankesnio meto, kuomet viskas klostysis ir be didelių pastangų.

2020-aisiais metais tikėtini pavojai: bus didesnė traumų tikimybė, todėl būkite atsargesni.

Nors ateinančiais metais galėsite pasigirti tikrai stipria sveikata, tačiau tuomet, jei ignoruosite organizmo siunčiamus signalus, antrojoje metų pusėje gali tekti lankytis ligoninėje. Būkite atsargesni vairuodami ir užsiimdami sportu: net ir nedidelės klaidos gali būti labai skaudžios.

Atostogas Liūtams rekomenduojama planuoti 2020-ųjų metų pabaigoje, kuomet jausitės užsitarnavę tikrai kokybišką poilsį ir galėsite niekieno nevaržomi atsikvėpti.

Įdomybės