Horoskopas 2020 – Mergelė

Horoskopas 2020 – Mergelė

2020 metų horoskopas Mergelei

Atrodys, kad viskas einasi tarsi sviestu patepta – net ir tuomet, jei tam neskiriama pakankamai daug pastangų. Metų pradžioje gali atrodyti, kad kažkas čia ne taip: jus grauš kaltė, kad kitiems nesiseka taip gerai kaip jums, ar paprasčiausiai nesijausite esantys verti aplankiusioms sėkmės, tačiau labai greitai atsipalaiduosite ir įsivažiuosite į įprastą gyvenimo ritmą.

Jei kurį laiką graužėtės dėl nesutarimų su kolegomis ar giminaičiais, dabar tikrai turėsite progų tą ištaisyti, ir sukurti darnius santykius tikrai nebus taip sudėtinga, kaip galėjo atrodyti anksčiau. Nebijokite žengti pirmą žingsnį: paprasčiausias nuoširdus atsiprašymas gali daryti stebuklus, todėl nebūkite pernelyg užsispyrę. Jei dėl tam tikrų artimųjų veiksmų vis dar jaučiate nuoskaudą, nebijokite apie tai pasikalbėti: nuoširdus pokalbis suriš tarp jūsų nutrūkusią giją.

Profesinėje veikloje viskas eisis labai sklandžiai: jums nereikės dirbti viršvalandžių ar lipti per kitų galvas, kad galėtumėte pasiekti užsibrėžtą tikslą. Jei jūsų netenkina dabartinis atlyginimas, būkite drąsesni ir pakalbėkite apie tai su savo vadovu. Finansinės situacijos pagerėjimas numatomas antroje metų pusėje, todėl šiuo laikotarpiu palanku prašyti pakelti atlyginimą ar keisti darbovietę. Net ir tuomet, jei nuspręsite pakeisti profesinę kryptį, 2020-aisiais žvaigždės tam bus tikrai palankios. Didžiausios sėkmės gali tikėtis vadybininkai, gydytojai ir mokytojai – šių profesijų atstovams metai bus kupini naujovių ir tobulėjimo galimybių. Jei jaučiate, kad samdomas darbas tampa pernelyg slegiantis ir vis pagalvojate apie savarankišką veiklą, tą geriausia daryti jau 2020-ųjų metų pradžioje, kuomet visos pastangos atsipirks su kaupu. Vis dėlto, žvaigždės pataria nesistengti visų darbų atlikti patiems: jei draugai ar giminaičiai siūlys savo pagalbą, nesidrovėkite priimti jų pasiūlymus. Kartu galėsite nuveikti kur kas daugiau, o rezultatai tiesiog pranoks jūsų lūkesčius.

2020-ieji metai bus palankūs planuoti keliones, savaitgalio išvykas bei vakarėlius: turėsite daugybę sumanymų, kuriuos įgyvendinti tikrai nebus sudėtinga, – rezultatai gali maloniai nustebinti net ir jus pačius. Jei iki šiol neatsikratėte žalingų įpročių ar vis neprisiruošiate pradėti sportuoti, 2020-aisiais metais imkitės atitinkamų veiksmų. Šiuo laikotarpiu galėsite pasigirti tikrai stipria valia, o gyvenimo būdo pokyčiai turės ženklų poveikį jūsų sveikatai. Mergelės gali pasidžiaugti, kad 2020-aisiais nenumatoma jokių didelių pavojų, tačiau reikėtų atsargiau vairuoti ir būti atidesniems einant per gatvę.

Įdomybės