Horoskopas 2020 – Svarstyklės

Horoskopas 2020 – Svarstyklės

2020 metų horoskopas Svarstyklėms

2020-ųjų metų pradžioje Svarstyklėms gali tekti susidurti su neplanuotomis išlaidomis, todėl šiuo laikotarpiu rekomenduojama pataupyti. Nors ateinantys metai žada finansinės situacijos pagerėjimą, tačiau to gali tekti šiek tiek palaukti – ženklūs pokyčiai žadami antroje metų pusėje. Karjeros srityje didelių permainų nenusimato: tikėtina, kad neteks keisti profesinės krypties ar darbovietės. Jei vis pasvarstote apie nuosavo verslo steigimą, žvaigždės pataria neskubėti ir pirmiausia įvertinti galimus netikėtumus. Jei vis dėlto nuspręsite pradėti savarankišką veiklą, palaukite metų pabaigos ar 2021-ųjų metų pradžios, kuomet idėjų įgyvendinimas pareikalaus kur kas mažiau pastangų.

2020-ieji bus palankūs asmeniniam tobulėjimui: jei svarstote pradėti studijuoti ar lankyti kursus, geriausia to neatidėlioti. Taip pat rekomenduojama pradėti sveikiau maitintis bei sportuoti: net jei iki šiol rasdavote begalę pasiteisinimų, kodėl to negalite pradėti jau dabar, 2020-aisiais metais ugdytis valią bus gerokai paprasčiau.

Svarstyklės gali pasigirti stipria sveikata, todėl ir ateinančiais metais didelių susirgimų žvaigždės nenumato. Vis dėlto, reikėtų saugotis infekcinių ligų, kurių gydymas gali pareikalauti kur kas daugiau pastangų nei esate įpratę. Jei pajustumėte jėgų trūkumą, planuokite atostogas, kurių metu visą laiką skirkite tik savo mėgstamai veiklai. 

Jei nuspręsite vykti į kelionę, tam geriausia rinktis trečiąjį metų ketvirtį arba metų vidurį. Po atostogų jausitės kur kas energingesni, todėl galėsite planuoti naujų projektų įgyvendinimą. Šiuo laikotarpiu jums tikrai netrūks idėjų, tačiau tuomet, jei visas užduotis užsibrėšite atlikti savarankiškai, gali tekti susidurti su gana nemenkais sunkumais. Kad taip nenutiktų, neatsisakykite draugų, giminaičių ar kolegų pagalbos: gali užtekti vos vieno patarimo, kuriuo pasinaudoję užduotis galėsite įveikti kur kas sklandžiau. Metų pabaigoje konkurencija gali pakurstyti nesantaiką tarp jūsų kolegų, tačiau pasistenkite likti nuošaly ir nesivelti į intrigas, kurios gali apkartinti jūsų kasdienybę.

Jei pastebėsite, kad kažkas nori jums pakenkti, apie tai netylėkite, ir savo įtarimais pasidalinkite su artimiausiais žmonėmis. Tikėtina, kad iš šalies gausite tikrai vertingų patarimų, kurie jums padės lengviau susivokti savo jausmuose bei atrasti tinkamą sprendimą.  

Antroje metų pusėje galite gauti netikėtą kvietimą apsilankyti vestuvėse ar nuvykti į svečius pas tolimą giminaitį. Nors ir nedegsite entuziazmu, tačiau ši patirtis jums bus tikrai maloni.

Metų pabaigoje vertėtų būti atsargesniems bendraujant su mažai pažįstamais žmonėmis – didelė tikimybė, kad būsite apgauti, todėl pasistenkite užkirsti tam kelią.

Įdomybės