Vaikas - Avinas
Apr 14, 2020 561
Vaiko charakteris pagal jo Zodiako ženklą
Horoskopas 2020 – Skorpionas

Horoskopas 2020 – Skorpionas

Horoskopas 2020 – Skorpionas

2020-ieji metai Skorpionui žada nemažą sėkmę. Net ir tuomet, jei nebūsite nusiteikę permainoms, jos bus neišvengiamos. Netikėtumai gali kaip reikiant sujaukti jūsų planus, tačiau per daug dėl to nesisielokite – labai greitai įsitikinsite, kad tai jums buvo tik į naudą. Didelė tikimybė, kad permainos profesinėje srityje  užtikrins finansinę gerovę, todėl 2020-aisiais metais palanku pagalvoti apie darbovietės keitimą. Pirmoje metų pusėje galite gauti dėmesio vertų pasiūlymų įsidarbinti tam tikroje įmonėje: nors iš pirmo žvilgsnio atrodys, kad apie tokios permainos jums nebus pakankamai naudingos, tačiau netrukus taps aišku, kad darbovietės keitimas bus palankesnis negu atrodė anksčiau. Jei svarstote apie galimybę keisti profesinę kryptį, nebijokite imtis iniciatyvos, ir patys ieškokite tinkančių galimybių. Darbo patirties stoka ne visada yra laikoma dideliu trūkumu, tad tereikės įrodyti, kad jūs esate tinkamas kandidatas.

Antroje metų pusėje pravartu pagalvoti apie asmeninio tobulėjimo galimybes: rasite gana nemažai kursų pasiūlymų, tad tikrai galėsite priimti labiausiai tinkantį sprendimą. Būsite kupini idėjų, kurių įgyvendinimas bus ganėtinai paprastas ir sklandus. Tikėtina, kad sulauksite artimųjų palaikymo, kuris vers dar labiau judėti į priekį. Atminkite: kad ir ką darytumėte, jūs esate ne vieni, todėl tuomet, jei prireiktų pagalbos, nebijokite apie tai garsiai kalbėti.

Jei nuspręstumėte steigti nuosavą verslą, tam bus palankesnė pirmoji metų pusė. Šiuo laikotarpiu žvaigždės žada praturtėjimą: galbūt pavyks gauti premiją darbe arba pasiseks laimėti loterijoje. Bet kuriuo atveju patartina apie tai garsiai nekalbėti: didesnės finansinės galimybės neretai lemia ir kur kas didesnius pavojus, kurių  tikrai norėtųsi išvengti.

Nors būsite pakankamai užsiėmę, tačiau žvaigždės pataria nepraleisti progų išeiti pasilinksminti: pasiūlymų tikrai netrūks, tad jums tereikės atsirinkti, ko iš tiesų norite.

Trečiajame metų ketvirtyje galite pajusti jėgų trūkumą, kurio nereikėtų ignoruoti. Energijos stoka nebūtinai bus susijusi su pernelyg dideliu darbo krūviu – tai taip pat gali reikšti ir tam tikrus sveikatos sutrikimus. Laiko trūkumas tikrai nėra pakankamas pasiteisinimas nesirūpinti savo sveikata, todėl raskite bent šiek tiek laiko atlikti profilaktinius tyrimus.

Jei planuosite kelionę, tam bus palankiausias trečiasis metų ketvirtis: šiuo laikotarpiu atsiskleis Skorpionų organizaciniai sugebėjimai, todėl galite būti užtikrinti, kad išvyka bus tikrai sklandi ir žadanti vien tik pačius maloniausius įspūdžius.

Metų pabaigoje vertėtų saugotis ilgapirščių, kurie gali įsibrauti į jūsų namus, todėl reikėtų imtis prevencinių priemonių.

Įdomybės