Horoskopas 2020 – Šaulys

Horoskopas 2020 – Šaulys

2020 metų horoskopas Šauliui

2020-aisiais metais žadami netikėtumai, kurie nebūtinai bus malonūs. Žvaigždės žada didelius pokyčius karjeros srityje: gali būti, kad Šauliams teks palikti savo darbo vietą ir ieškotis naujos darbovietės. Jei svarstote apie darbo ar net profesinės krypties keitimą, tam geriausia rinktis trečiąjį metų ketvirtį, kuomet žvaigždės bus palankios. Kad ir kokie geranoriški būtumėte, didelė tikimybė, kad teks susidurti su apkalbomis ar su nepagrįstais kaltinimais, todėl įtampos tikrai netrūks. Pasistenkite likti nuošaly ir nesivelti į konfliktus, nes tai gali tik dar labiau pabloginti situaciją. Tikėtina, kad antroje metų pusėje artimam žmogui prireiks jūsų pagalbos, todėl pasistenkite padaryti viską, kas yra jūsų valioje.

Jei svarstote pradėti mokytis ar tobulinti turimus įgūdžius, tam bus palankesnė antroji metų pusė, kuomet jausitės energingi ir galintys tiesiog kalnus nuversti. Šiuo laikotarpiu viskas eisis gerokai sklandžiau nei kitu metų laiku, todėl žvaigždės pataria pasinaudoti šia galimybe.

Antrąjį metų ketvirtį gali tekti susidurti su sunkumais, kuriuos įveikti gali būti gerokai sudėtingiau nei pasirodys iš pirmo žvilgsnio: jausite jėgų trūkumą, sumažės jūsų finansinės galimybės, o nuotaika taip pat nebus pakankamai pakili. Šiuo metu nerekomenduojama investuoti ar užsiimti rizikinga veikla. Jei svarstote apie galimybę pradėti nuosavą verslą, tam bus labiau tinkama metų pabaiga. Vis dėlto, verslo partnerių paiešką vertėtų pradėti metų pradžioje: sausis ir vasaris bus palankus kelionėms į užsienį bei dalykinių ryšių mezgimui. Šiuo laikotarpiu taip pat galite gauti darbo pasiūlymų, kurie iš pirmo žvilgsnio neatrodys ganėtinai patrauklūs. Vis dėlto, neskubėkite jų atmesti, ir įvertinkite, kokią naudą iš to galėtumėte gauti.

Atostogas geriausi planuoti antroje metų pusėje – šiuo laikotarpiu jausitės tikrai pavargę, todėl ieškosite būdų atsipalaiduoti.

Nors 2020-aisiais metais Šauliams greičiausiai neteks skųstis suprastėjusia sveikata, tačiau bus didesnė apsinuodijimų tikimybė. Vertėtų būti atsargesniems vartojant alkoholį bei ragaujant neįprastus maisto produktus. Ypatingai didelio atsargumo reikėtų imtis tuomet, jei planuojama vykti į egzotines šalis: žvaigždės pataria imtis įvairių prevencinių priemonių, kurios padės išvengti užkrečiamų ligų.

Nors 2020-aisiais metais įvairios veiklos netrūks, tačiau rekomenduojama daugiau dėmesio skirti savo šeimos nariams, kurie jau kurį laiką tikisi, kad jiems skirsite šiek tiek savo laiko. Jei planuosite giminės susitikimą ar šeimos išvyką, tam labiausiai tiks vasaros laikotarpis, tačiau planavimo vertėtų imtis gerokai anksčiau.

Įdomybės