Vaikas - Jautis
Apr 14, 2020 491
Vaiko charakteris pagal jo Zodiako ženklą
Horoskopas 2020 – Vandenis

Horoskopas 2020 – Vandenis

Horoskopas 2020 – Vandenis

2020-aisiais metais Vandenių gyvenimo tempas bus lėtesnis nei įprasta: tai ir džiugins, ir šiek tiek liūdins. Metų pradžioje atrodys, kad nėra nė vienos srities, kurioje galėtumėte išreikšti save, tačiau antrajame 2020-ųjų metų ketvirtyje situacija pasikeis. Turėsite progų prisiminti senus savo pomėgius ar išbandyti naują veiklą: laisvalaikis bus tikrai turiningas ir įdomus, todėl  jausitės nuveikę kažką svarbaus. Darbinėje veikloje didelių pokyčių nenusimato: tikėtina, kad neteks keisti darbovietės ar pasvarstyti apie profesinės krypties keitimą. Nors tvyraujanti ramybė leis šiek tiek atsipūsti ir pamiršti praėjusių metų įtampą, tačiau labai greitai pasigesite naujų iššūkių, kurių kasdienybėje pasitaikys ne taip ir daug.

Jei svajojate apie profesines permainas, teks palaukti antrosios metų pusės: šiuo laikotarpiu turėsite galimybę užmegzti naudingas pažintis bei pasižvalgyti darbo pasiūlymų. Trečiąjį metų ketvirtį galite sulaukti gana gundančio pasiūlymo pradėti naują veiklą, tačiau reikėtų gerai pagalvoti, ar tai jums bus naudinga. Nereikėtų susigundyti pernelyg gerai skambančiais pasiūlymais, nes už gražių žodžių gali slypėti didelė klasta.

2020-aisiais metais reikėtų vengti pernelyg didelių finansinių įsipareigojimų, nes galite nė nepajusti, kaip įbrisite į skolas. Verslininkams ir investuotojams bus palankesnė 2020-ųjų metų pabaiga, kuomet disponavimas pinigais bus ne toks rizikingas. Jei tektų pasirašyti svarbias sutartis, vertėtų būti pakankamai atidiems, ir vengti pernelyg skubotų sprendimų.

Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo sveikatai ir bendrai savijautai: 2020-ieji metai bus palankūs žalingų įpročių atsikratymui, mitybos įpročių koregavimui bei aktyvaus laisvalaikio propagavimui. Nors gali kilti pagundų teisintis, kad sportui stinga jėgų, tačiau pakoregavę savo įpročius ir pasitelkę valią galėsite pasiekti tikrai puikių rezultatų. Metai bus palankūs sportininkams, kurie siekia pagerinti asmeninius rezultatus: energijos ir ištvermės tikrai netrūks, todėl savo laisvą laiką galėsite skirti treniruotėms.

Jei planuosite kelionę, tam bus palankiausias trečiasis metų ketvirtis: iki tol net ir kruopščiai parengti planai gali sugriūti dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių, o tai tikrai liūdins. Trečiasis metų ketvirtis taip pat bus palankus susitikimams su seniai matytais draugais ar giminaičiais: didelė tikimybė, kad atnaujinti ryšiai nenutrūks metų metus.

Metų pabaigoje tikėtina finansinės situacijos pagerėjimas, tačiau greitai įgauti pinigai gali būti greitai prarandami, todėl vertėtų gerai pasvarstyti, kaip juos protingai išleisti. Šiuo laikotarpiu taip pat reikėtų pasisaugoti vagišių, kuriuos gali sudominti jūsų transporto priemonė ar prabangiai atrodantys daiktai.

Įdomybės