Horoskopas 2020 – Ožiaragis

Horoskopas 2020 – Ožiaragis

2020 metų horoskopas Ožiaragiui

Būsite savo padėties šeimininkai, todėl pasistenkite, kad 2020-ieji metai būtų tikrai įsimintini. Nors už savo laimę gali tekti šiek tiek pakovoti, tačiau rezultatai tikrai atpirks visas jūsų pastangas. Galite būti maloniai nustebinti, kad sėkmė jums šypsosis nuo 2020-ųjų metų pradžios iki pat pabaigos: taip nutinka tikrai nedažnai, todėl pasimėgaukite šiuo laikotarpiu.

Būsite kupini energijos ir naujų sumanymų, kuriuos norėsite kuo greičiau įgyvendinti. Nors Ožiaragiai niekuomet nesiskundžia idėjų trūkumu, tačiau neretai nutinka taip, kad sumanymų įgyvendinimas sustoja dar pačioje pradžioje: šio Zodiako ženklo atstovai naujus darbus pradeda su dideliu entuziazmu, tačiau jis labai greitai nuslūgsta. Vis dėlto, ateinančiais metais viskas bus kitaip, todėl ir sėkmė bus gerokai didesnė nei esate pratę. Atrodys, kad sekasi visose srityse, todėl gali kilti įtarimas, kad kažkas yra ne taip. Jei svarstysite apie naujos veiklos pradžią, to geriausia neatidėlioti: veiksmų imkitės dar sausį. Šis laikotarpis bus palankus darbovietės keitimui bei nuosavo verslo pradžiai, todėl pasinaudokite žvaigždžių teikiamomis galimybėmis.

Santykiai su aplinkiniais bus tiesiog puikūs, tačiau antroje metų pusėje gali tekti atsirinkti, kas yra tikrieji jūsų draugai. Šiuo laikotarpiu taip pat gali tekti susidurti su stipriais konkurentais, kuriuos įveiksite tik dėdami dideles pastangas. Jei tinginiausite ar paprasčiausiai užmigsite ant laurų, tikėtina, kad sėkmė nuo jūsų nusisuks, todėl rizikuoti tikrai neverta.

Metai bus palankiausi tiems Ožiaragiams, kurie visuomet išsako savo nuomonę: 2020-aisiais būsite kaip niekad įtaigūs, todėl jūsų idėjomis gali susidomėti svarbūs asmenys. Verslo partnerių paiešką bei dalykinius susitikimus rekomenduojama planuoti pirmoje metų pusėje: šiuo laikotarpiu užmegzti ryšiai bus patikimi ir ilgalaikiai.

2020-aisiais metais Ožiaragiai bus labai energingi, o su didelėmis sveikatos problemomis susidurti taip pat neteks. Vis dėlto, sportininkams vertėtų būti atsargesniems ir pasisaugoti traumų, kurių tikimybė antroje metų pusėje smarkiai išaugs.

Planuojantiems keliauti bus palankūs visi 2020-ieji metai: nesvarbu, ar vyksite į kruopščiai suplanuotą kelionę, ar pasirinksite spontanišką išvyką, bet kuriuo atveju galite tikėtis tikrai malonių įspūdžių.

Nors ateinančiais metais būsite pasinėrę į profesinę veiklą, tačiau nereikėtų pamiršti šiek tiek laiko skirti kiek primirštiems pomėgiams, kurie padės atitrūkti nuo kasdienybės ir leis pasisemti daugiau energijos. Taip pat nepamirškite ir savo draugų bei artimųjų: bendros veiklos pasiūlymų sulauksite iš tiesų nemažai, tad tereikės atsirinkti, ko iš tiesų norite.

Įdomybės