Horoskopas 2020 – Žuvys

Horoskopas 2020 – Žuvys

2020 metų horoskopas Žuvims

2020-ųjų metų pradžioje Žuvys bus parengusios gana nemažai planų, tačiau jų įgyvendinimas nebus toks paprastas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Žvaigždės pataria nusiteikti permainoms, kurių ateinančiais metais tikrai netrūks. Nors įvairūs netikėtumai į kasdienybę įneš gana nemažai sumaišties, tačiau prie naujovių labai greitai prisitaikysite ir net įvertinsite jų naudą.

Pirmajame metų ketvirtyje galite susigundyti naujo darbo pasiūlymu, tačiau prieš priimdami sprendimą turėtumėte gerai pagalvoti, ar jis tikrai daug žadantis, ar taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria būti atsargesniems užmezgant naujus verslo santykius bei pasirašant svarbias sutartis, nes tai gali turėti neigiamą poveikį netolimai ateičiai. Jei nuspręsite keisti profesinę kryptį, geriausia palaukti antrosios metų pusės, kuomet naujų sumanymų įgyvendinimas bus sklandesnis. Antrajame metų ketvirtyje galite susidurti su skaudžia kritika, kuri nebūtinai bus pagrįsta. Jei siekiate išlaikyti gerus santykius su kolegomis, pasistenkite nesivelti į ginčus, nes tai prie gero tikrai neprives. Metų viduryje galėsite užkasti karo kirvį ir pamiršti buvusius nesutarimus: atmosfera darbe taps ne tokia įtempta, todėl galėsite atsipalaiduoti. Šiuo laikotarpiu pravartu prašyti paaukštinimo arba atlyginimo didinimo: tikėtina, kad jūsų pageidavimai bus išgirsti, ir tai jums galės užtikrinti finansinę gerovę. Taip pat metų viduryje galimas netikėtas praturtėjimas: sėkmės gali tikėtis investuotojai bei nekilnojamojo turto brokeriai. Atrodys, kad ši sėkmė aplankys visiškai netikėtai, todėl gali kilti pagundų gautus pinigus tiesiog iššvaistyti. Vis dėlto, žvaigždės pataria per daug neišlaidauti – trečiajame metų ketvirtyje galimos neplanuotos išlaidos.

Didelė tikimybė, kad 2020 metais jums teks išbandyti įvairias naujoves, kurios jums paliks tikrai didelį įspūdį, todėl laisvalaikio leidimas taps dar turiningesnis.

Jei 2020-aisiais metais planuosite tolimą kelionę, jos planavimo nereikėtų atidėti paskutinėms dienoms, nes didelė tikimybė, kad teks susidurti su gana nemaloniais netikėtumais. Kelionių planavimas bus palankus visą 2020-ųjų metų periodą, todėl žvaigždės pataria nesnausti ir pasinaudoti jums siūlomomis galimybėmis.

Jei kenčiate nuo įsisenėjusios ligos, ateinančiais metais galite rasti netikėtą sprendimą, kuris padės pagerinti bendrą savijautą. Šiuo laikotarpiu būsite pakankamai energingi  ir galintys tikrai daug nuveikti, tačiau labai svarbu nepersistengti, nes tai gali lemti fizinį išsekimą. Jei pajusite nuovargį, neignoruokite organizmo siunčiamų signalų: žvaigždės pataria pakankamai laiko skirti ne vien tik darbui, bet taip pat ir poilsiui. Nepamirškite, kad kiekvieno mūsų energijos ištekliai yra riboti, tad net ir labai svarbūs darbai kartais gali palaukti.

Įdomybės