Vaikas - Šaulys
April 14, 2020 1660
Vaiko charakteris pagal jo Zodiako ženklą
Horoskopas 2021 – Šaulys

Horoskopas 2021 – Šaulys

2021 metų horoskopas Šauliui

2021 metai Šauliams žada daugybę netikėtumų, kurie ir džiugins, ir liūdins. Pirmoje metų pusėje atrodys, kad viskas teka įprasta vaga, tačiau jau vasarą pastebėsite įvairius gyvenimiškus pokyčius, kurie į kasdienybę privers pažvelgti visai kitomis akimis.

Nors esate pratę viską kruopščiai ir nuosekliai planuoti, tačiau ateinančiais metais turėtumėte pasirengti likimo staigmenoms. Net ir itin kruopščiai parengti planai kartais gali sužlugti, todėl visada pravartu turėti atsarginį planą. Šiuo laikotarpiu gali pasireikšti jūsų užslėpti talentai, kurie atvers visiškai naujas galimybes. Jei veiksite ryžtingai, žvaigždės jus už tai tikrai apdovanos, todėl gyvenimas taps kur kas gražesnis.

Metų eigoje įvairių kasdienių darbų tikrai netrūks: gali atrodyti, kad visos užduotys yra užgriuvusios vien tik jūsų pečius ir tai tikrai erzins. Vis dėlto, žvaigždės pataria nesidairyti į šalis, ir susitelkti į jums patikėtus darbus: jei juos atliksite kruopščiai ir sąžiningai, galite sulaukti tikrai malonių staigmenų.

Jei vis pasvarstydavote apie galimybę pakeisti savo darbovietę ar net pradėti nuosavą verslą, metai tam bus tikrai palankūs, tačiau dideles permainas vertėtų pasilikti paskutiniam metų ketvirčiui, kada viskas eisis kur kas sklandžiau.

Pirmoje metų pusėje jūsų artimiesiems gali prireikti pagalbos. Neatsisakykite jiems padėti – turėtumėte atminti, kad viskas grįžta bumerangu, todėl už pastangas padėti kitiems jums tikrai bus atlyginta.

Ateinančiais metais Šauliai gali tikėtis malonaus priešingos lyties atstovų dėmesio. Tai džiugins ir leis jaustis ypatingais, tačiau pasistenkite pernelyg neužriesti nosies, nes priešingu atveju kažkam galite tapti net atgrasūs.

Turėsite ne vieną galimybę užmegzti naujus santykius, o turintys antrąją pusę gali tikėtis malonių partnerio staigmenų. Nors smulkių nesutarimų netrūks, tačiau jūs žinote, kaip greičiau užkasti karo kirvį ir susitaikyti. Pasistenkite, kad buities smulkmenos neapkartintų jūsų santykių: nereikšmingus dalykus žvaigždės pataria paprasčiausiai praleisti pro akis, nes būtent tai padės susikurti darnius santykius.

Įsipareigojusiems šio ženklo atstovams žvaigždės pataria susidėlioti prioritetus, ir įsivertinti, kiek jums svarbi yra šeima. Didelė tikimybė, kad partneris ims priekaištauti dėl dėmesio trūkumo, todėl svarbu pagalvoti, ką galėtumėte padaryti, kad ši situacija pasikeistų.

Vieniši Šauliai turės galimybę rinktis net iš kelių kandidatų, tačiau neskubėkite priimti pernelyg skubotų sprendimų – gali būti, kad po kurio laiko teks gailėtis dėl savo pasirinkimo. Atsiribokite nuo svarbių sprendimų priėmimo – jei tiesiog plauksite pasroviui, labai greitai žvaigždės jums pašnibždės atsakymą.

Antroje metų pusėje žvaigždės žada naujas pažintis, todėl įsipareigojusiems Šauliams tikrai netrūks pagundų. Tik nuo jūsų pačių priklausys, ar joms atsispirsite, todėl pagalvokite, kas jums yra svarbiau, – šeimos gerovė ar karštas trumpalaikis romanas.

Ateinantys metai Šauliams bus palankūs atsisakyti žalingų įpročių. Jei ilgą laiką apie tai galvojate, dabar tam bus tikrai palankus metas. Pasižymėsite stipria valia, todėl tikrai atrasite būdų, kurie padėtų pakeisti savo įpročius. Taip pat bus palanku pakoreguoti savo mitybą – nesvarbu, ar norite numesti svorio, ar tiesiog pasirūpinti geresne savijauta, naujų įpročių formavimas nepareikalaus pernelyg didelių pastangų.

PatarimuPasaulis.lt

Rekomenduojami video

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

Įdomybės