Horoskopas 2021 – Svarstyklės

Horoskopas 2021 – Svarstyklės

2021 metų horoskopas Svarstyklėms

2021 metais Svarstyklių laukia tikrai malonios permainos. Nors gyvenimiški pokyčiai jums neretai atrodo gąsdinantys, tačiau ateinančiais metais tikrai nebus reikalo bijoti: viskas eisis tarsi sviestu patepta, ir net sudėtingiausių darbų atlikimas pareikalaus gerokai mažiau pastangų.

Atrodys, kad 2021 metais keičiasi viskas: tai palies ne tik karjeros, bet ir meilės bei finansų sritį.

Planuojantys keisti darbovietę ar norintys pradėti naują verslą gali sulaukti netikėtų pasiūlymų, kurie skambės tikrai patraukliai. Nors iš pirmo žvilgsnio pasiūlymas gali atrodyti neįtikėtinas, tačiau labai greitai paaiškės, kad jame nėra jokios apgaulės. Priimkite šią likimo siunčiamą dovaną – tai padės susikurti kur kas geresnę ateitį. Jei neketinate keisti darbovietės, galite tikėtis vadovo pripažinimo: galbūt pagaliau jums bus pasiūlytas paaukštinimas, ar bus pakeltas atlyginimas. Nesijauskite kalti prieš savo kolegas – jūs tai užsitarnavote sunkiu ir nuosekliu darbu, todėl dabar galėsite mėgautis saldžia pergale.  

Antroje metų pusėje galite atrasti papildomų pajamų šaltinį, todėl jūsų finansinė situacija taps kur kas geresnė. Nors gali kilti pagundų dalį pinigų paskirti brangiai kainuojančiam pirkiniui, tačiau žvaigždės pataria kol kas susilaikyti – tam turėsite palankesnių progų. Pinigų trūkumas ateinančiais metais jums nebus aktualus, tačiau savo finansus vertėtų tvarkyti itin atidžiai: venkite neplanuotų pirkinių ir pasvarstykite, kaip galėtumėte sumažinti kasdienes išlaidas. Jei būsite pakankamai taupūs, metų pabaigoje sulauksite netikėtos likimo dovanos, ir turėsite ne vieną progą pasilepinti. Už visas jūsų pastangas bus dosniai atlyginta, taigi, verta šiek tiek pasistengti.

Asmeniniame gyvenime Svarstyklės gali tikėtis malonių netikėtumų. Tiesa metų pradžioje atrodys, kad tiesiog plaukiate pasroviui ir jūsų gyvenime nieko įdomaus nevyksta, tačiau viskas pasikeis jau vasarį. Nuo šio mėnesio galėsite tikėtis neįprastų likimo vingių, kurie ir džiugins, ir vers šiek tiek pasistengti. Iššūkių netrūks ir vienišų, ir įsipareigojusių Svarstyklių gyvenime, tačiau tai nuspalvins jūsų kasdienybę, ir gyvenimą pavers kur kas įdomesniu.

Įsipareigojusios Svarstyklės galės mėgautis savo antrosios pusės dėmesiu: jausitės mylimi ir geidžiami, todėl sugrįžti į namus bus visada malonu. 2021 metai bus palankūs planuoti vestuves ar šeimos pagausėjimą: jei svarbius sprendimus vis atidėliodavote, dabar bus tikrai tinkamas metas imtis veiksmų.

Jei dar nesutikote savo antrosios pusės, didelė tikimybė, kad jūsų širdį suvirpins seniai pažįstamas asmuo, į kurį niekada nežiūrėjote kaip į potencialų partnerį. Netikėtas dėmesys jus tikrai maloniai nustebins, ir privers susimastyti, kaip vertėtų pasielgti. Žvaigždės pataria vadovautis savo intuicija – būtent ji padės priimti tinkamus sprendimus. Taip pat galite sulaukti slapto gerbėjo dovanų ar žavaus kolegos dėmesio. Nors atrodys, kad dabar nėra pats tinkamiausias metas užmegzti naujus santykius, tačiau atminkite, kad suteikdami kitam žmogui progą nieko neprarasite.

Nors ateinančiais metais Svarstyklės tikrai galės pasigirti stipria sveikata, tačiau nereikėtų pamiršti apie tykančius pavojus. Turėtumėte būti atsargesni vairuodami, venkite ekstremalių pramogų. Šiuo laikotarpiu traumų rizika kelyje bus kaip niekad didelė, todėl saugokite save ir kitus eismo dalyvius.

PatarimuPasaulis.lt

Rekomenduojami video

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

Įdomybės