Horoskopas 2021 – Skorpionas

Horoskopas 2021 – Skorpionas

Horoskopas 2021 – Skorpionas

2021 metais Skorpionai turėtų būti kaip niekad atsargūs. Didelė tikimybė, kad jūsų kelyje pasitaikys ne vienas asmuo, kuris norės jums pakenkti, todėl turite išlikti budrūs. Nors gali kilti pagundų išlieti savo širdį, ar net išpasakoti kitų žmonių paslaptis, tačiau taip elgdamiesi galite smarkiai sau pakenkti. Žvaigždės pataria laikyti liežuvį už dantų, nes tik tokiu atveju galėsite užtikrinti savo ir savo artimųjų saugumą.

Ateinančiais metais Skorpionai turės daugybę progų užmegzti naujus ryšius, tačiau kiekvieną naują pažintį turėtumėte vertinti kritiškai. Iš pažiūros daugybė žmonių gali atrodyti malonūs ir norintys padėti, tačiau tai tėra priedanga, kuri padeda pasiekti savanaudiškų tikslų. Pasistenkite atskleisti kiek įmanoma mažiau savo asmeninio gyvenimo detalių, nes priešingu atveju galite prisidaryti didelių problemų.

Karjeros srityje galimi tam tikri nesklandumai, kurie tikrai piktins. Gali būti, kad pastebėsite, jog jūsų darbovietėje ne visi asmenys elgiasi pakankamai sąžiningai, todėl kils pagundų juos paskųsti. Nors taip elgdamiesi būtumėte sąžiningi sau pačiam, tačiau žvaigždės pataria neskubėti daryti išvadų: pirmiausia pasikalbėkite asmeniškai – galbūt paaiškės, kad jūs paprasčiausiai suklydote.

Metų eigoje ne kartą gali kilti pagunda palikti savo darbovietę ir pradėti ieškoti naujo darbo, tačiau žvaigždės pataria nepriimti spontaniškų sprendimų. Jei vis dėlto pasiryšite keisti darbą, tam bus palankesnė antroji metų pusė, kuomet jūsų gyvenime viskas stos į savas vėžes, ir galėsite šiek tiek atsikvėpti. Planuojantys pradėti nuosavą verslą taip pat turėtų palaukti antrojo metų semestro, kada idėjų įgyvendinimas bus gerokai sklandesnis.

Asmeniniame gyvenime Skorpionai taip pat gali tikėtis sumaišties. Atrodys, kad jūsų partneris yra pernelyg nutolęs ir jums neskiria tiek dėmesio, kiek atseikėdavo anksčiau. Užuot kaltinę savo antrąją pusę turėtumėte gerai pagalvoti, ar dėl to nesate kalti patys: galbūt kurį laiką buvote pernelyg pasinėrę į darbus ir paprasčiausiai pamiršote, kad jūsų partneris taip pat norėtų sulaukti šiek tiek jūsų dėmesio. Vis dėlto, viskas yra pataisoma: jei susiimsite, ir karts nuo karto palepinsite savo antrąją pusę, santykiai gali tapti kur kas geresni.

Jei esate vieniši, antrame metų trimestre turėsite galimybių užmegzti naujas pažintis. Žvaigždės pataria susilaikyti nuo išankstinių nuostatų – tik laikas gali parodyti, ar jums pakeliui. Nors jūsų sutiktas asmuo iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti tiesiog tobulas, tačiau ilgainiui galite pastebėti trūkumų, kurie jums bus nepriimtini.

Spartus gyvenimo tempas gali turėti neigiamą poveikį Skorpionų sveikatai, todėl ieškokite būdų, kurie leistų nusiraminti ir atsipalaiduoti – ilgalaikis stresas anksčiau ar vėliau gali sukelti rimtas ligas.

PatarimuPasaulis.lt

Rekomenduojami video

Įdomybės