Horoskopas 2022 – Šaulys

Horoskopas 2022 – Šaulys

2022 metai Šauliams žada ir teigiamas, ir neigiamas patirtis. Jei būsite nusiteikę pozityviai, nesunkiai įveiksite net ir pačius didžiausius sunkumus, taigi, netrukus iš savo nesėkmių galėsite tik pasijuokti. Nors esate pratę viską kruopščiai planuoti, tačiau ateinantys metai žada tikrai nemažai netikėtumų, kurie privers šiek tiek pakoreguoti savo sumanymus ar net pasukti visai kitu keliu. Nors pokyčiai jums visada kelia stresą, tačiau dabar bus itin palanku ieškoti būdų, kurie padėtų atgauti vidinę ramybę.

2022 metai Šauliams žada ne vieną malonią išvyką, kurios metu bus galima patirti įsimintinų nuotykių. Žvaigždės pataria planuojant keliones visuomet turėti atsarginį planą: jei dėl vienų ar kitų priežasčių tektų pakeisti savo planus, jums nereikės nuogąstauti, kaip tokioje situacijoje vertėtų pasielgti. Ateinančiais metais rekomenduojama kuo mažiau laiko praleisti vienumoje: būtent bendravimas su kitais žmonėmis gali tapti pagrindiniu jūsų įkvėpimo šaltiniu, todėl nepraleiskite progos įgauti daugiau energijos. 2022 metai bus palankūs susitikimams su seniai matytais bičiuliais ar giminaičiais: tai padės atgaivinti malonius prisiminimus, o kartu praleistas laikas į atmintį įsirėš ilgam.

Pirmoje metų pusėje galimi smulkūs nesutarimai su šeimos nariais, tačiau užglaistyti kilusius konfliktus nebus sudėtinga. Blogiausia, ką galite padaryti, – tai tiesiog nebesikalbėti su jus įžeidusiais žmonėmis. Tokiu atveju atitolsite vieni nuo kitų, o vėliau nė neatsiminsite, kokia buvo šio nesutarimo priežastis. Jei kas nors jums neduoda ramybės, tiesiog susėskite ir ramiai pasikalbėkite: tikėtina, kad kilusį nesutarimą išspręsite be didesnių pastangų.

Jei svarstote apie galimybę keisti darbovietę, tam bus palankesnė antroji 2022 metų pusė, kuomet nesusipratimų tikimybė bus gerokai mažesnė. Žvaigždės pataria per daug nesiblaškyti: jei yra galimybė, pasistenkite įsitvirtinti dabartinėje darbovietėje. Pasikalbėję su savo vadovu pasistenkite išsiaiškinti karjeros galimybes ir nesidrovėkite prašyti pakelti jums atlyginimą. Jei būsite pakankamai drąsūs ir ryžtingi, žvaigždės jums bus palankios.

Ateinančiais metais Šauliams vertėtų pasisaugoti nepažįstamų žmonių: pasistenkite neatskleisti pernelyg asmeniškos informacijos ir į jų pasiūlymus žvelkite ganėtinai skeptiškai. Taip pat vertėtų būti budresniems ir saugotis ilgapirščių – tai bus ypatingai aktualu antrojoje metų pusėje. Žvaigždės pataria būti atsargesniems keliuose ir saugotis buitinių traumų, kurios gali baigtis rimtais sveikatos sutrikdymais. Atminkite, kad tik jūs patys galite užtikrinti didžiausią savo saugumą, todėl nė akimirkai nepraraskite budrumo.

Rekomenduojami video

Įdomybės