Horoskopas 2022 – Mergelė

Horoskopas 2022 – Mergelė

2022 metais Mergelės galės džiaugtis likimo siunčiamomis dovanomis. Kurį laiką atrodė, kad net ir didelės pastangos neduoda pakankamai gerų rezultatų, tačiau dabar situacija pakryps į teigiamą pusę. 2022 metų pradžia bus itin palanki užbaigti anksčiau pradėtus darbus ir tai tikrai džiugins: jei anksčiau vis skųsdavotės, kad dėl vienų ar kitų priežasčių nepavyksta užbaigti kadaise pradėtų projektų, dabar galėsite mėgautis ne tik sėkminga darbų pabaiga, bet taip pat ir netikėta šlove. Mergelės ženklo atstovai kurį laiką jautėsi nepakankamai įvertinti, ir tai turėjo neigiamą poveikį motyvacijai, tačiau dabar viskas netikėtai pasikeis ir neužilgo net neatsiminsite, kokiu sunkiu keliu jums teko eiti.

Planuojantiems keliones žvaigždės pataria palaukti antrosios metų pusės, kuomet rūpesčių bus gerokai mažiau ir mintys nesisuks vien tik apie darbą. Šiuo laikotarpiu taip pat bus palanku daugiau dėmesio skirti savo mėgstamai veiklai ar ateities planų kūrimui. Žvaigždės žada, kad antroji 2022 metų pusė bus palanki nekilnojamojo turto pirkimui ir svarbių sutarčių sudarymui: tikėtina, kad šiuo laikotarpiu gausite tikrai patrauklių pasiūlymų, todėl neskubėkite jų atmesti. Nors iš pirmo žvilgsnio naujovės gali atrodyti pernelyg rizikingos, tačiau įvertinę pagrindinius privalumus ir trūkumus tikrai galėsite priimti tinkamą sprendimą.

2022 metai bus palankūs santykių su aplinkiniais gerinimui. Vertėtų pamiršti senus kivirčus ir galiausiai užkasti karo kirvį. Net ir tuomet, jei jums atrodo, kad tam tikras asmuo turėtų jūsų atsiprašyti, nelaukite, kol jis žengs pirmą žingsnį ir patys inicijuokite susitaikymą. Nors pamiršti praeities nuoskaudas gali būti labai sunku, tačiau atleidę tikrai pajusite palengvėjimą.

Ieškantiems naujų darbo galimybių nereikėtų priimti pernelyg skubotų sprendimų: tikėtina, kad metų eigoje sulauksite pasiūlymo užimti naujas pareigas dabartinėje darbovietėje, todėl jums neprireiks imtis ryžtingų veiksmų. Jei nesijaučiate tinkamai įvertinti, apie tai turėtumėte pasikalbėti su vadovu: tikėtina, kad būsite išklausyti, o priimtas sprendimas bus palankus abiem pusėms.

Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti fiziniam aktyvumui: net ir pasivaikščiojimas gryname ore gali daryti stebuklus: tai padeda pašalinti įtampą ir pasijusti kur kas geriau. Taip pat vertėtų stebėti savo kraujospūdį: padidėjęs ar sumažėjęs kraujo spaudimas gali turėti ženklų poveikį jūsų bendrai savijautai, todėl pasistenkite laiku užkirsti kelią galimoms ligoms. Nenumokite ranka į organizmo siunčiamus signalus.

Rekomenduojami video

Įdomybės