Senmergė pagal Zodiako ženklus

Senmergė pagal Zodiako ženklus: arba kaip gyvena šiuolaikinės Amazonės

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (7 balsai (-ų))

Paprastai astrologai dalina astrologines prognozes ir pataria, kaip atrasti draugą arba kaip išsaugoti jau esamus santykius. Tačiau yra moterų kategorija, kurios elgiasi taip, tarsi iš tikrųjų nori likti senmergėmis! Bet jei perskaičiusi šį horoskopą netekėjusi moteris norės kuo greičiau susipažinti su vyru ir užmegzti santykius su juo, vadinasi, viskas bus gerai. Ji dar nėra  pasmerkta senmergė.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Šio ženklo senmergėms pirmiausiai reikėtų peržiūrėti filmą „Naujosios amazonės“. O paskui  įsijausti į Amazonės vaidmenį, kuri išdidi ir laiminga savo vienatvėje. Ir neišeiti iš šio vaidmens per visą vadinamajį „antipatija priešingos lyties atstovui“ periodą. Be to, išėjus į gatvę rėkti nesavu balsu:  „Geriau būti visą gyvenimą vienai, nei minutę su tavimi!  Taip pat nepamirškite pabrėžti savo  neapykantą patinui pasitaikius menkiausiai progai. Anot astrologų, Avino žmonės -  bene stipriausiai pasižymintys įtaiga, lyginant su kitais Zodiako ženklais. Taigi, kelis kartus per dieną prieš valgį jums belieka pasakyti: „Aš - viena“. Neabejokite, tikrai padės.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Šio Zodiako ženklo brandžioms netekėjusioms moterims kategoriškai nerekomenduojama leisti laiką kompanijose, kur bus bent vienas vyras. Net jei jam jau 86 metai, be plaukų ir truputį neprigirdintis. Nusiraminkite, tikrai nieko perspektyvaus iš to susitikimo neišeis. Jūs tik be jokio reikalo gaišite laiką, laidysite gerklę ir susigadinsite nervus. Daug geriau praleisti laisvą vakarą mielų savo draugių, laiptinės kaimynių rate ir užsirašyti kurį nors naują, pikantišką pyragaičių receptą, o po to išsikepti jį savo namuose. Pageidautina be erogeninių priedų. Paskui prieš einant miegoti prisišveisti jų ir patirti malonumą vien nuo to, kad soti gulatės į šaltą lovą. Korida – tai matriachato atgyvena, kai moteris stodavo į nelygią kovą su buliumi. Taigi, apsivilkite ryškiai raudonos spalvos suknele ir erzinkite visus sutiktus „bulius“.

/* */