Apsipirkimas pagal Zodiako ženklus

Kuri Zodiako ženklo atstovė – „šopoholikė“?

3.6 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 balsai (-ų))

Аmerikiečių mokslininkai sociologai atliko tyrimą  tarp moterų ir išsiaiškino, kiek kartų  jos lankosi parduotuvėse per atitinkamą laiką ir kiek pinigų išleidžia. Taigi, per tyrimą paaiškėjo, kad tos moterys, kurios  vaikštinėjo po parduotuves 17 valandų per savaitę ir vienu pirkimu išleisdavo daugiau kaip 200 JAV dolerių, atrodė dailesnės, stipresnės ir gerokai sveikesnės už tas moteris, kurios daug rečiau apsipirkinėjo ir, suprantama, mažiau išleido pinigų. Be to, per tyrimą paaiškėjo, kad šopingo mėgėjos turi mažiau raukšlių, atrodo jaunesnės pagal savo amžių ir jų aukštesnis energinis lygis. Tyrėjai taip  pat išsiaiškino, kad didesnė dalis šopingo mėgėjų labiau pasitiki savo jėgomis ir jas itin retai užklumpa depresija.

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovėms labiausiai patinka netikėtas apsipirkimas. Žvilgsniu užkliudžiusi naują pakabintą prekę ir jos etiketę, Avino mergina ar moteris netikėtai „prisimena“, kad būtent to jai ir reikia. Nors  iš tikrųjų šio ženklo atstovė nė nesirengė, užėjusi į parduotuvę, ką nors pirkti. Beje, netikėtai užklydusi į butiką, „avelė“, pamačiusi geidžiamą daiktą, gali įsmeigti į jį akis, kaip  tikrų tikriausias avinas į naujus vartus. Šio ženklo moteris paprastai ilgai renkasi tai, kas jai miela širdžiai ir nekreipia dėmesio į pardavėjų klausimus ar pasiūlymus. Galų gale išsirinkusi ir ryžtingai apsisprendusi pirkti, šio ženklo atstovė dažnai nusiperka suknelę ar kitą drabužį jo net nepasimatavusi. Tai yra, jai nieko nereiškia iš karto apsirengti nauju drabužiu  ir susimokėjus išdidžiai išeiti iš parduotuvės. O paskui namuose ims ilgai galvoti: „Negi negalėjau rasti ką nors geresnio?“

Patarimas Avinui: Niekada neskubėkite pirkti. Geriau pradžioje užsukite į kelias parduotuves, kad galėtumėte tvirtai apsispręsti, pirkti ar ne. Tada jums neteks gailėtis ir graužti nagus, kitą dieną pamačius tuos pačius nusipirktus batelius gretimoje parduotuvėje su užrašu: „Didysis išpardavimas“.

Jautis

Šio Zodiako ženklo moterims ir merginoms pasivaikščiojimai per parduotuves – itin malonus ritualas. Užtat ypač nervina vyrus, kurie tiesiog negali pakęsti ėjimų po parduotuves. Žinoma, tada geriau būtų, kad jie pasiliktų namuose. Ką čia slėpti, dažna Jaučio moteris, rinkdamasi palaidinę ar kitą drabužį, ilgai tyrinėja jo kokybę, spalvas ir gamintoją. Aišku, tuo glumina ne tik pardavėjas, bet ir kitus pirkėjus. Bet įdomiausia tai, kad išsirinkusi patinkamą drabužį, šio ženklo atstovė nusiperka iš karto du. Tai yra  „atsargai“. Todėl iškaba „Išpardavimai“ Jaučio moters neveikia taip, kaip  mojuojant raudonu audiniu prieš bulį.  Greičiau priešingai: ji stengiasi išvengti bereikalingų pašalinių žvilgsnių ar susidomėjimo ir grįžta į tą parduotuvę vėliau.

Patarimas Jaučiui: Niekada nepamirškite, kad be sąvokų „patogu“ ir „man patinka“, dar yra ir žodis „mada“. Todėl bent retsykiais reikėtų žiūrėti naujausių drabužių kolekcijų pristatymus per televiziją. Taip pat nuolat atnaujinti aksesuarus, padedančius atgaivinti jūsų garderobą.