Kokie jums bus 2016 metai pagal Taro kortų simbolius

Kokie jums bus 2016 metai pagal Taro kortų simbolius

Bene vienas iš populiariausių numerologijos prognozių tipų – taro-numerologinis horoskopas, pagal 22 Taro kortų simbolius. Tereikia žinoti, kiek jums sueis metų 2016 metais. Vis dėlto, gal tai greičiau ne prognozės, o rekomendacijos, ties kuo reikia labiau susikaupti, į ką  vertėtų labiau atkreipti dėmesį kitais metais, o ko vengti. 

„Taro kortų simboliai tiesiog pataria, kaip pasielgti vienoje ar kitoje gyvenimiškoje situacijoje, norint išvengti nemalonių dalykų ar net užkirsti kelią bėdoms ir nelaimėms“, - teigė žinomas Rusijoje numerologas ir astrologas Aleksandras Rempelis.

Jūsų skaičius turi būti siejamas su atitinkamu Taro kortų skaičiumi

Kaip apskaičiuoti, kuri iš minėtų 22 Taro kortų yra jūsų skaičius? Pirmiausiai imame ateinančių metų skaičių – 2016. Prie šio skaičiaus pridedame savo metus, kurie jums sueis 2016 metais. 

Pavyzdžiui, jūs gimėte  1987 metais. Vadinasi, 2016 metais jums sueis 29 metai. Suma bus: 2016 + 29= 2045. Šį skaičių sudedame, bet kad gautųsi ne daugiau kaip 22. Šiuo atveju išeina: 2 + 0 + 4 + 5 = 11. 

Arba kitas pavyzdys. Tarkim, jūs gimėte 1999 metais. Išeina, kad 2016 metais jums sueis 17 metų. Taigi: 2016 + 17 = 2033. Sudedame šiuos skaičius: 2 + 0 + 3 + 3 = 8. 

Tokiu būdu apskaičiavus  ir išvedus savo skaičių, jis ir bus siejamas su atitinkamu Taro kortų skaičiumi. Po to belieka perskaityti, ką rekomenduoja Taro kortos 2016 metais. Ko jums reikia vengti, kam ryžtis, ko siekti arba atsisakyti. Ką pavyks nesunkiai padaryti arba priešingai – teks įdėti nemažai pastangų ir energijos.

Skaičius 1 – Taro korta  „Burtininkas“

2016 metais jums kaip niekada reikia parodyti iniciatyvą. Kitaip tariant, ryžtingai imtis veiklos, nes prireiks ne tik daug energijos, jėgų, bet ir valios pastangų. Tik tokiu atveju galite tikėtis, kad sėkmingai pakelsite savo autoritetą kitų akyse, taip pat pademonstruosite ar įtvirtinsite savo kaip lyderio savybes. Be to, galite drąsiai leistis į užsienio keliones. Tikėtinas ir palypėjimas karjeros laipteliais. Nusimato ir didžiulis pirkinys: galite nusipirkti naują butą. Bet įsidėmėkite: visa tai bus įmanoma, jei  nepagailėsite nei jėgų, nei laiko, nei sveikatos. Užtat jei sėdėsite rankas sudėję ir nė piršto nepajudinsite, greičiau sulauksite bereikalingų rūpesčių, bėdų nei malonių gyvenimo staigmenų. Žinia, gyvenime viskas kainuoja. Todėl jei nieko nedarysite, problemos neaplenks jūsų ir asmeniniame ar šeiminiame gyvenime. Nenoras arba vangus, tarsi plaukiant pasroviui, savo užsibrėžto tikslo (ne)realizavimas gali privesti ir prie karjeros nuosmūkio. Bet tai dar ne viskas: dėl tos pačios priežasties net galite prarasti darbą.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (6 balsai (-ų))