Zodiako ženklai ir socialiniai tinklai

Kaip elgiasi Zodiako ženklų atstovai bendraudami socialiniuose tinkluose

4.0625 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (8 balsai (-ų))

Prieš kelis dešimtmečius niekas net neįsivaizdavo, kad vizualų bendravimą ir laiškų siuntimą vokuose pakeis internetas ir elektroninis paštas. Negana to, sėdėdamas prie kompiuterio ir socialiniuose tinkluose  ne vienas praleidžia pakankamai daug laiko. Bet padedant astrologijai išsiaiškinsime, kaip bendrauja ir elgiasi socialiniuose tinkluose dvylikos Zodiako ženklų atstovai. Juk astrologai įrodė, kad dauguma žmonių, gimusių po atitinkamu Zodiako ženklu turi savo bendraminčių ratą, su kuriais gerai jaučiasi.  Tuo tarpu kiti sėkmingai bendrauja tiek su pažįstamais, tiek ir su nepažįstamais žmonėmis, dalinasi įspūdžiais, vidiniais išgyvenimais, talpina savo fotografijas, muziką.

Avinas

Avinas neįsivaizduoja gyvenimo be savo puslapio socialiniuose tinkluose. Tai jam ne tik pramoga, laisvalaikis, bet ir dalis jo gyvenimo būdo. Tiesa, virtualiai bendraudamas internete, jis nelinkęs skųstis dėl jį užgriuvusių nemalonumų ar problemų. Taip pat niekada neskuba ką nors smerkti ar įžeisti. Šio ženklo atstovas stengiasi išlaikyti savigarbą bei orumą viešoje erdvėje. Beje,jis taip pat nepuola demonstruoti visiems savo nuotraukų iš tarptautinės konferencijos, neseniai įvykusios Niujorke. Avinas žino, kad kam reikia, tas ir taip sužinos. Nors tikrai turėtų kuo pasigirti, kai pozuoja apsikabinęs  stambios naftos kompanijos generalinį direktorių. Mat šio Zodiako ženklo atstovui įdomiau peržiūrėti kitų nuotraukas bei skaityti komentarus ir originalius pasisakymus. Avino žmonių mėgstamiausi socialiniai tinklai – „Тwitter“ ir „Facebook“.

Jautis

Norint sužinoti, kaip elgiasi šio Zodiako ženklo atstovai socialiniuose tinkluose, verta atkreipti itin didelį dėmesį į Jaučio poziciją. Tai yra jis gana ramiai žiūri į tai, kas vyksta socialiniuose tinkluose. Tiksliau, Jautį mažai domina emocinė bendravimo pusė, todėl, kad jam to užtenka ir kasdieniniame gyvenime. Nors pats dažnai landžioja į savo puslapį, užtat neretai sąmoningai ignoruoja kitų komentarus ir nuotraukas. Bet jei pakomentuoja kurio nors  žinutę ar  įvertina fotosesiją, tai - rimtas pranešimas, vertas didelės šventės.  Galų gale jei Jautis  ir patalpina „Facebook“ informaciją, tai ji būna nekasdieniška, net sensacinga.  Šio Zodiako ženklo atstovas labai vertina savo laiką, todėl tikrai nesėdi internete nuo ryto iki išnaktų, kad visiems atsakinėtų ar rašinėtų komentarus. Šio ženklo žmonės  gerai jaučiasi tik tų draugų rate, kuriuos seniai žino ir asmeniškai pažįsta. Todėl Jautis dažnai lankosi bendraklasiams skirtuose tinklalapiuose. Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu, linkę į kūrybą, jiems patinka fotografuoti, filmuoti, todėl jų patalpintus filmus, videoklipus galima išvysti „YouTube“.